Рутина підштовхує до творчості? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

За даними дослідження, опублікованого в журналі «Psychological Science», одноманітна робота може спровокувати творчу діяльність.
Вчені для свого експерименту попросили 145 добровольців перерахувати протягом 2 хвилин якомога більше застосувань в побуті одного предмета. Після чого добровольців поділили на дві групи: перша виконувала складні завдання, що вимагають повної концентрації уваги, а друга – завдання, для виконання яких не потрібно було особливо «напружуватися».

Потім учасників експерименту попросили знову перерахувати всі можливі застосування для тих же предметів, і для парочки нових.

В результаті, друга група добровольців, яка займалася виконанням завдань, що не вимагають повної самовіддачі, показала результат на 41% кращий, ніж у перший раз, у той час як перша група не показала жодних змін.

«Нудна й рутинна робота підвищує продуктивність мозку тому що так звані” легкі когнітивні навантаження “змінюють психічний стан людини і дозволяють по-новому поглянути на попередні завдання», – запевняють експерти.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Рутина підштовхує до творчості?