Як розпізнати якісний годинник? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Незважаючи на технологічний прогрес, наручний годинник залишаються вдалою інвестицією, статусним аксесуаром і просто важливим пристосуванням при будь-яких ситуаціях.

Як розпізнати якісний годинник?

 Ознака № 1: вага

«Важкість – це добре. Тяжкість – це надійно. А якщо річ не працює, завжди можна в когось нею кинути ». Промовляючи цю фразу, Гай Річі мав на увазі безумовно зброю, проте вона актуальна і для нашої теми. Якісні годинники повинні буквально відчуватися, так як гідний механізм складається з безлічі деталей, додається вага і займається більше простору.

Ознака № 2: механізм (звук)

Існує думка, що якісні прилади не повинні видавати ніяких «цокаючий» звуків. І це вірно. Прислухавшись до роботи виробів Cartier або Chopard, ти помітиш, що стрілка ковзає так само легко і безшумно, як крапля роси. А все тому, що їх механізм налаштований настільки чітко, що «цокання» відбувається до 9 разів на секунду, «згладжуючи» звичний звук.

Ознака № 3: ім’я

Саме традиції бренду, його історія та репутація роблять зі звичайних годинників по-справжньому виняткові. Один із прикладів історичної спадщини – марка Rolex, чия модель стала офіційним годинником британської армії під час Другої світової війни. Історія свідчить, що британським військовополоненим, у яких німці відбирали годинник, варто було лише написати в штаб-квартиру бренду, після чого їм відразу ж висилалась заміна. А от оплачувати її потрібно було тільки по закінченню війни. Завдяки цій програмі, було продано більше 3000 моделей, а творець бренда Ханс Вілсдорф зберіг попит на годинник і поліпшив їх репутацію.

Ознака № 4: швейцарське походження

На тлі величезної кількості підробок, швейцарські виробники продовжують наполягати на унікальності своїх технологій і правомірності напису «Made in Swiss. Юридично, лише годинник, механізми яких були виготовлені, зібрані і перевірені в Швейцарії, мають право називатися «швейцарськими». І це одна з головних ознак справжньої якості.

Ознака № 5: точність

Навіть механічні годинники, які вважаються надійними, неминуче відстають на частки секунди кожен день. Ідеальна точність притаманна лише хронометрам. Створені в Швейцарії, вони проходять строгий контроль в Офіційному Швейцарському Інституті тестування хронометрів. Подібна сертифікація вже точно позбавить твоїх онуків від частих візитів в сервісні центри.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як розпізнати якісний годинник?