Від навушників можна втратити слух? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Використання навушників для прослуховування улюбленої музики настільки ж небезпечно для вух, як шум від реактивних двигунів, і може призвести до тимчасової втрати слуху.

Гучна музика завдає сильну шкоду нервовим клітинам, які покривають внутрішню частину вуха, а це призводить до глухоти, стверджують вчені.

У нервових клітин, які транспортують електричні сигнали від вух до мозку, є покриття, яке допомагає електричним сигналам переміщатися по клітинам.

При високому рівні шуму – більше 110 дБ – клітини позбавляються даного покриття, в результаті чого порушується процес передачі інформації в мозок.

Правда, втрата слуху, викликана таким чином – короткочасна, оскільки покриття нервових клітин з часом регенерується, за даними нових досліджень учених з Університету Лестера, опублікованих у журналі «Proceedings of National Academy of Sciences».

«Варто якомога рідше слухати музику в навушниках, нехай слух і відновлюється через якийсь час, але порушення в нервових клітинах має негативний вплив на нервову систему і мозок», – радить голова дослідження доктор Аджей Сваруп.

Це цікаво

«Якщо слухати музику без навушників не виходить, намагайся не” викручувати “гучність на максимум – це не тільки шкідливо, але й даремно, адже слух просто притупляється з підвищенням гучності.

Також намагайся не використовувати навушники “закритого” типу (тільки якщо ти не звукорежисер або ді-джей, звичайно).

Тип навушників (як і інші характеристики) ти можеш дізнатися у продавця при покупці або на сайті інтернет-магазину ».


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Від навушників можна втратити слух?