Як підищити рівень свого інтелекту? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ймовірно, кожну людину відвідувало почуття, що їй не вистачає якогось розумового розвитку, інтелектуального зростання, мудрості. Ти усвідомлюєш, що в щоденній рутині, тобі не вистачає часу для саморозвитку. А навіть коли з’являється годину вільного часу, ми використовуємо його не за призначенням, і не знаємо, як і чим підживити свої «сірі клітинки».
Виконуйте наші поради, які необхідні для стимуляції мозку.

1. Почни виконувати фізичні навантаження

Хто сказав, що різні вправи підходять тільки для втрати ваги або для підтримання свого тіла в хорошій формі? Фізичні навантаження можуть принести більшу користь для твого інтелекту, ніж ти б міг подумати. Вправи підвищують обмін речовин, покращують настрій і концентрацію, а також мозкову циркуляцію крові. Все це допоможе поліпшити розумові здібності.

2. Перестань бути заручником телеящика

Дуже часто ми не усвідомлюємо, що витрачаємо багато часу на перегляд телевізора, постійно гортаючи канали в пошуках чогось цікавого. Іноді ми навіть не проти подивитися безглузді, ідіотські програми, які навряд чи принесуть нам користь. Замість перегляду телевізора набагато корисніше буде почитати книгу, послухати заспокійливу музику, приготувати щось оригінальне і смачне або поспілкуватися з близькою людиною.

3. Стань книжковим хробаком

Читай газети, журнали, художню літературу, періодичні та науково-популярні видання. В принципі, все, що яким-небудь чином може вплинути на розвиток твоєї особистості. Це дозволить не тільки розширити твій кругозір, але і збільшити швидкість читання і здатність швидше сприймати інформацію.

4. Полюби головоломки

Будь то гра в шахи, рішення судоку, кросворда або збирання складного пазла, ми стимулюємо наш мозок, перестаючи мислити обмежено, в стандартних рамках.

5. Висипайся

Як людина може зосередитися на якісь справі без ночі повноцінного сну? Вісім годин сну необхідні для правильного омолодження організму і розуму. Виспавшись, ти підвищиш свою продуктивність, збережеш ясність розуму і активність протягом усього дня. Старайся лягати спати не в той день, в який тобі прокидатися, тобто до 12 години ночі.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як підищити рівень свого інтелекту?