Як чоловіки і жінки відносяться до поцілунків? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Експерти стверджують, що чоловіки віддають перевагу спонтанним і пристрасним поцілункам, в той час як жінки більш цінують тривалість і ніжність поцілунку.

«Жінки використовують поцілунок для налагодження інтимного зв’язку з партнером. Для чоловіків же поцілунок – спосіб досягнення мети. Чоловіки цілуються для того, щоб возбудити свою партнерку », – говорить голова дослідження психолог Сьюзан Хьюз.

У ході тривалих досліджень вчені з’ясували, що обидві статі вважають поцілунок важливим і інтимним процесом, способом вираження почуттів. Також чоловіки, в тій же мірі що й жінки, завдяки поцілунку можуть оцінити ступінь сумісності з партнером.

До того ж, поцілунки роблять закоханих ближче. Експерти в черговий раз довели, що відбувається обмін феромонами та іншими важливими біологічними речовинами під час поцілунку.

Але все ж відношення до поганих поцілунків у чоловіків і жінок кардинально відрізняється. Дівчата впевнені, що поганий поцілунок може повністю все зіпсувати, в той час як чоловіки, навіть після поганого поцілунку, буду хотіти зайнятися сексом з дівчиною.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як чоловіки і жінки відносяться до поцілунків?