Як вдало пошити костюм на замовлення? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вирішив скористатися цією популярною і дуже зручною послугою? Для початку, запам’ятай кілька нюансів, які допоможуть тобі отримати дійсно якісний продукт.

1. Чітко визначся з тим, що тобі потрібно – костюм, блейзер, смокінг і т. д. По можливості, захопи з собою в ательє фотографію бажаного виробу.

2. Вибираєш костюм для роботи, весілля та інших урочистих заходів або хочеш носити його кожен день? Розібравшись з цим, тобі буде простіше прикинути, з якими речами ти зможеш його поєднувати.

3. Плануючи доповнювати костюм, приміром, жилетом або другими штанами, роби це відразу і в тому ж ательє. Інакше ти ризикуєш отримати вироби з іншої тканини або, що ще гірше, іншого відтінку.

4. Не вистачає часу на довгі примірки? Скористайся послугою кравця, що виїжджає до своїх клієнтів додому або прямо в офіс.

5. Не появляйся на примірку без базових речей, які ти будеш носити з новим костюмом. Хороший варіант – сорочка з довгим рукавом і класичні туфлі.

6. По можливості ходи в ательє один, без матері, дівчини або друга. Зайві поради і припущення будуть лише відволікати. Готуйся вирішувати всі спірні питання безпосередньо з кравцем.

7. Пам’ятай, що для створення комфортного костюма твій кравець повинен добре знати не тільки твою фігуру, але й особистість, поставу і навіть стиль життя. Прирівнюється це до одруження, а не до зустрічі на одну ніч.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вдало пошити костюм на замовлення?