ТОП-5 стереотипів про секс PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У недалекому майбутньому секс зміниться до невпізнання. Нас чекають часи витонченої чуттєвості і грубої тілесності одночасно. Такі роблять прогнози на майбутнє сторіччя. У нашому ж, XXI столітті, існує ряд стереотипів стосовно цієї сфери, скажімо так, нашого життя. Розберемося з існуючими стереотипами і постараємося їх спростувати або підтвердити.

1. З віком нічого не поліпшується, а сексом можна ще довго займатися.

Вчені з Британії та США провели дослідження, присвячене зміні якості сексу у чоловіків з віком, і прийшли до висновку, що сексуальне життя чоловіків активізується з віком. У дослідженні взяли участь 2.000 чоловіків, 77% з яких заявили, що їх сексуальне життя було в розпалі, коли їм було від 40 до 50.

82% цієї вікової групи відзначили, що в цьому віці секс для них важливий, як ніколи в житті.

“Чоловіки після сорока більш впевнені в собі і не бояться близькості з жінкою”, – додала дослідниця. Нагадаємо, раніше вчені прийшли до висновку, що часта мастурбація у чоловіків у віці від 20 до 40 років підвищує ризик захворювання на рак простати, а після 50, навпаки, допомагає уникнути цієї хвороби.

2. У сексі немає калорій. Більш того, секс допомагає спалювати калорії!

Нарешті! Якщо раніше всі просто казали – “секс спалює калорії”, то тепер ви можете точно порахувати, що вам треба зробити з партнером, щоб скинути зайву вагу.

Як показали дослідження британських вчених, за 20 хвилин сексуальної близькості людина втрачає 200 ккал. А якщо перед заняттям любов’ю відважитися на десятихвилинний стриптиз під музику – ще 70 ккал потрапить в мінус. На так звану прелюдію, якщо зіграти її в темпі алегро або хоча б анданте, піде теж не менше 100 ккал. За тривалістю все це менше, ніж серія бразильських “Сімейних уз”, а по фізичних витратах рівне одному розвантажувальному дню на тиждень або повноцінному тренуванні у фітнес – центрі!

Те, що секс – вид фізичної активності, причому активності деколи вельми енергійної, традиційно замовчується. Тим часом під час статевого акту з навантаженням працюють практично всі органи і системи нашого організму (м’язи, судини, зв’язки, серце), а значить, це реальний спосіб оздоровитися і витратити калорії, що накопичилися в організмі.

Секс – найбільш енергоємна складова любові. Позбутися від 200 ккал за 20 хв. – Це не мало, а додайте до них 36 ккал за 15 секунд оргазму! Це вже рівнозначно тому, що ви плаваєте півгодини в басейні або спалюєте таку кількість кілокалорій, що міститься в 13 шматках цукру або двох бутербродах з маслом і варенням, “відкладеним” десь в області живота! Вражає? Але давайте не будемо поспішати, уважніше подивимося, що ж реально відбувається з організмом під час занять любов’ю, і зробимо вибір (відповідно фізичним кондиціям), якому навантаженні віддати перевагу: сексуальному марафоні, сексуальному спринті чи сексуальній прогулянці…

3. Сексом можна займатися під час вагітності.

Вагітність – не привід для відмови від сексу. Навпаки це час для експериментів і маленьких пустощів, а також пора сексуальних відкриттів. Не позбавляйте себе і свою улюблену задоволення!

Секс під час вагітності особливо важливий для зміцнення подружніх відносин. Між подружжям виникає більш тісний емоційний контакт. Вагітність, особливо перша, – випробування для сімейних відносин.

У жінки змінюється зовнішність, настрій, соціальна і навіть фізична активність. Не всі чоловіки з легкістю приймають ці зміни, а в окремих випадках навіть відмовляються їх приймати. Зазвичай чоловік і дружина протягом 9 місяців просто знову вивчають один одного. У сексуальній сфері це вивчення відбувається найбільш тісно і швидше стає ясно, наскільки міцні стосунки. Не варто хвилюватися за фортецю відносин, якщо жінка боїться займатися сексом, побоюючись нашкодити дитині. Допомогти в цьому випадку може візит до гінеколога, лікар повинен розповісти майбутнім батькам, що заняття сексом під час вагітності не нашкодити вашій дитині.

4. Сексом краще всього займатися вночі.

Вчені-сексологи досі ламають голови над тим, коли найкраще займатися любов’ю – вранці, вдень, ввечері або вночі? Хтось з піною біля рота рекомендує віддати еротичним забавам романтичний вечір, хтось – бурхливу ніч, а деякі – сонячний ранок.

Вранці

Відпочилий, а тому вдячний і повний сил організм відгукується у відповідь на турботу відмінною ерекцією. Чи варто втрачати чудовий шанс перетворити її в оргазм? Адже він несе величезний заряд бадьорості на весь день, допомагає чоловікові в такому важливому процесі, як самоствердження, а оскільки сексуальну напругу знято і відчуття комфорту, підйому, оптимізму, то можна сміливо сказати, що ранні сексуальні забави сприяють підвищенню продуктивності праці та каталізують творчі пориви .

Вдень

Денний секс особливо приємний і корисний у робочі дні. Стискаючи принади велелюбної подружки, проникаючи в неї, ти уявляєш, як твої товариші по службі в той самий час, коли ти віддаєшя сексуальним забавам, люто вкалують, б’ють трудові рекорди, різко підвищуючи тим самим добробут фірми.

Увечері

Вечірній секс дає широкий простір для прояву романтичних поривів. Як приємно після важкого робочого дня розслабитися з подругою під ніжну музику, не боячись, що можна запізнитися на роботу. Для посилення інтимності можна запалити свічки, запалити ароматні індійські палички, заварити міцну каву, випити чарочку коньяку для блиску очей і, повільно роздягнувши партнерку, терзати її пристрасне тіло пекучими поцілунками під оксамитовий голос Паваротті. Після шалених перекидань і фінального оргазму можна з насолодою пірнути в обійми очищаючого сну.

5. Сексуальний потяг закладено в генах.

Ізраїльські вчені виявили загальну генетичну ознаку, яка, ймовірно, робить деяких людей більш сексуально збудливими, ніж інші. Вчені дослідили ген, відомий як рецептор допаміну D4 (DRD4), який частково контролює реакцію мозку на допамін – хімічна речовина, яку прийнято асоціювати з “системою задоволень” в організмі.

Відомо, що цей нейромедіатор може контролювати сексуальну поведінку тварин і людини, і що циркуляція допаміну сприяє виникненню потреби в таких речах, як секс, наркотики і їжа.

Можливо, сексуальний потяг і поведінка у людини формуються під впливом цілого набору генів. Крім того, відіграють роль такі фактори, як очікування, що формуються культурою, вихованням, життєвим досвідом.

 


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 стереотипів про секс