Як не потрапити в жіночі пастки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Без кого нам не прожити і дня? Хто на світі всіх миліший? А хто є часом винуватицею всіх наших бід? Чи є хтось підступніше і рідніше одночасно? Хто залишається непереможним, використовуючи свою беззахисність? Звичайно, жінки.

І ми, як двієчники, постійно потрапляємо в майстерно розставлену ними павутину, а якщо вдається уникнути цих пут, – то можна зі стовідсотковою впевненістю очікувати від них заплутаних багатоходових комбінацій, підсумок яких для нас, чоловіків, спочатку очевидний: знову попалися!

Уникнути всіх жіночих пасток так само нереально, як зіграти у футбол на мінному полі без всяких наслідків для здоров’я. Але найпоширеніші з них, від яких хоч на час можна ухилитися, тим самим продовживши гармонію у відносинах, – зібрані нижче. Користуйтеся!

Перша пастка

“Навіщо, скажи, ти даруєш

Мені духи і квіти?

Адже кращий мій подаруночок-

Це ТИ! “

Вона закликає нічого не дарувати їй на день народження, міжнародний жіночий день, свято святого Валентина і навіть … на річницю знайомства? Ти приймаєш це за вираз безкорисливості у ваших стосунках. Ти так переймаєшся її любов’ю, що готовий покласти до її ніг весь Всесвіт! І безліч інших подарунків! АЛЕ!

Якщо ти зробиш це, – то тим самим (на її думку) даси зрозуміти, що не прислухаєшся до її слів. Ну а якщо зважишся поступити в повній відповідності з проханнями коханої, то опинишся товстошкірим скнарою, який не знайшов часу навіть для покупки якої-небудь золотої дрібнички!

Як уникнути? З двох зол вибирай менше (а точніше-те, що подорожче). У нашому випадку, – подарунок, перед яким їй не встояти!

Друга пастка

“Якщо ми одна сім’я, тобі не потрібні друзі! “

Знайома ситуація? Твій кращий друг, над помірними непристойностями якого ви сміялись, перебуваючи на стадії початкової закоханості, тепер не особливо почитається твоєю другою половиною.

“Тобі не здається, що він став надто вульгарним, цинічним і взагалі не вважає нас, жінок, за людей?” Не дай боже встати тобі на захист моральних якостей товариша, проявляючи тверду чоловічу солідарність! Далі єдиною мішенню для критики будеш ти, тому що, як відомо, “Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти” …

Як уникнути? Потренуйся перед дзеркалом у створенні скорботного виразу обличчя. Потім підготуй промову зразкового змісту: “Знаєш, ми з ним неодноразово говорили на підняті тобою теми, і він завжди погоджувався, коли в дискусії я йому приводив твої аргументи.

До речі, він сказав по секрету, що якби зустрів таку як ти, він би не роздумуючи … І взагалі ми для нього авторитети. Ти, дорога, особливо! “В результаті, в залежності від твоїх акторських здібностей, ти, можливо, зможеш навіть відпрошуватися на нічні посиденьки” до одного, для якого ти, рідна, – безперечний авторитет “.

Третя пастка

“Ти прекрасна, суперечки немає” -

Ось звичайна моя відповідь!

Ніколи! Ніколи не погоджуйся відповідати на її провокаційні питання з приводу повноти і недостатньою стрункості фігури, які вона помітила, прогулюючись перед дзеркалом! Не дай втягнути себе в дискусію про можливу дієті! Почувши твої рекомендації, вона може з легкістю позбавити тебе “солоденького” на вечерю або секс-десерту перед сном, влаштувавши скандал і жовчно з’ясовуючи, де у неї ти помітив складочки.

Як уникнути? На обличчі зображуй здивування, що межує з дебілізмом. Очі викоти, рот розкритий, розмовляй незв’язно. Всім своїм виглядом покажи, що міг припустити все, що завгодно, але таке …

Четверта пастка

«У ліжку, – знаєте ви самі,

Чоловік любить і очима! »

Коли після всього успішного минулого, ти з нею лежиш на зім’ятих простирадлах в напівсонному випотрошеному стані, її тягне на відверті розмови. «А ЯК тобі подобається більше? Що ти зараз хочеш? “-  вона запитає запобігливо. Не ведися.

Не вздумай сказати, що добре зголоднів і, зізнатися, що сьогодні відчув всю пишноту, примостившись ззаду! “Ах, я у тебе десь між новинами і вечерею! І кого ж ти там собі уявляв, коли мене … Не здивуюся, що цю кобилу з твого офісу!”

Як уникнути? Задумайся так глибоко, як дозволяють тобі твої таланти. Витримай паузу. Відповідай глибокодумно: “Знаєш, я хочу тебе всю … Бачити … Відчувати … Любити!” Подіяло? Удачі!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як не потрапити в жіночі пастки?