Як виглядати вищим? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Правильна забарвлення

Як відомо, вертикальна смужка візуально подовжує тіло, однак запам’ятай важливий нюанс – смуги повинні підходити твої статурі. Наприклад, надто широкі надають стрункому тілу ще більш худорлявий вигляд. У випадку з картатим одягом, роблячи вибір на користь більш дрібної графіки, не залежно від твоєї фігури. Великі візерунки «проковтнуть» тебе цілком.

Хороша посадка

Надягаючи штани занадто низько або високо, ти візуально спотворює пропорції тіла і робиш ноги коротшими. Чоловічі штани повинні триматися на талії, винятком можуть бути тільки джинси. Так що ніяких штанів з матнею а-ля репер з Іст-Сайда!

 Однотонна гама

Монохромні комплекти – ще один хитрий спосіб «подовжити» своє тіло. Як мінімум, старайся уникати сильного контрасту між верхньою і нижньою частинами. Чорна сорочка в поєднанні з штанами кольору хакі зменшить твій зріст, чітко «розділивши» тіло навпіл. Інша справа – та ж сорочка з сірими штанами.

Темний низ, світлий верх

Намагайся підбирати штани темніше, ніж сорочка або футболка. Світлі відтінки внизу лише зроблять нижню частину тіла коротше і масивніше.

 Ідеальні лацкани

Одяг з широкими вилогами можуть дозволити собі виключно чоловіки з широкими грудьми. В іншому випадку, ти зіпсуєш свій вигляд, зорово звузивши плечі.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як виглядати вищим?