Чому жінки зраджують? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Давно відомо, що природна полігамність нерідко штовхає чоловіків на зраду. Це відбувається на рівні природного інстинкту. Жіноча невірність вважається більш усвідомленим вчинком, що має, як правило, серйозну психологічну підоснову.

Недарма кажуть, що жінка зраджує обранця не тільки тілом, вона зраджує йому душею. Обдурений чоловік або бойфренд, як правило, розлучається з зрадницею, не замислюючись про те, які причини змусили її зробити такий відчайдушний крок.

Кинеться в обійми до іншого зразкова дружина може з бажання помсти. Бажання насолити шахраю, тирану або патологічному ревнивцеві нерідко призводить представниць прекрасної половини людства в чужу постіль. У цьому випадку, зрада довго не триває і, як правило, носить разовий характер.

Інша справа, що спалахнуло нове почуття, пристрасть, що народилася  на стороні – ось дійсно ситуація, яка повинна викликати серйозне побоювання у чоловіків. Оскільки закоханість здатна дати грунт тривалим і серйозним відносинам.

При тривалій відсутності уваги з боку своєї другої половинки жінки також вдаються до крайнощів. Тут може народитися так званий адюльтер “від нічого робити”. До прикладу, коли чоловікові постійно не до дружини при сильній зайнятості на роботі. Хронічні нестачі грошей, стресів на роботі, догляду за примхливими дітьми, дрібними побутовими негараздами призводять до емоційного відчуження подружжя. А тонка жіноча натура вимагає захоплення, компліментів, романтичних відносин. Дама, не відчуваючи себе бажаною, що не бачить пристрасті в очах партнера, обов’язково знайде залицяльника на стороні.

Зрада неминуча і закономірна і в разі, якщо сексуальні запити дружини не по силам чоловікові, наприклад, при згасанні чоловічої статевої функції (якщо він набагато старший за дружину чи слабкий здоров’ям). У пошуках гарного сексу жінка може вести себе так само як самка, що привертає самця. Але ж відомо, що хто шукає – той знаходить. В результаті виникає горезвісний любовний трикутник, дівчина отримує божевільного коханця і ідеальний секс на стороні, а чоловік – важкі роги.

І, нарешті, деякі зрадниці затівають подібні ігри втрьох через невпевненість у власній привабливості, бажаючи самоствердитися в очах протилежної статі. Намагаючись довести собі свою спроможність, вона не лише здатна терзати себе вічними дієтами, виснажуватися в тренажерному залі, але й вступити в нові відносини.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому жінки зраджують?