ТОП-7 найнебезпечніших місць для сексу PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У списку невдалих “лавдромов” – шафа, під’їзд, пральна машина і навіть ліжко.

Британські соціологи за результатами масштабного міжнародного дослідження, підкріпленого телефонними та on-line опитуваннями, склали рейтинг найбільш незручних та небезпечних для здоров’я місць для заняття сексом. Отже, найбільш невдалими для інтимних розваг, на думку європейців, є:

1. Кухонний стіл. Більшість респондентів зазначили, що головними травмуючими чинниками є осколки від келихів і тарілок, які не встигли прибрати після романтичної трапези.

2. Душова кабіна. Загрожує розтягненнями суглобів, а також травмами по схемі – посковзнувся, впав, отямився – гіпс, тобто вивихи, переломи кінцівок та інше. І, як відзначили 95% опитаних, під час сексу в душі або ванні до оргазму, на жаль, як до неба …

3. Вбудована шафа в офісі. Ризик – садна, переломи, удари, вивихи і … навіть звільнення.

4. Сходова клітка і під’їзд. На думку 43% респондентів, секс у під’їзді гарний тільки на екрані фільму про кохання, а на практиці – це незручно! Тому що в позиції «стоячи» не кожен партнер може випробувати оргазм. А також негігієнічно – шанс підхопити якусь «холеру» дорівнює 4,9 з 5!

5. Автомобіль. Загрожує травмами статевих органів, особливо якщо в салоні мало місця, а також розтягненнями м’язів і переломами кінцівок.

6. Пральна машинка. 35% опитаних невдало падали зі пральної машинки якраз під час любовних ігор. У результаті – пошкодження ліктів і колінних суглобів, удари, вивихи, травми зап’ястя або кісточок. Тому вважають цю побутову техніку найбільш невідповідною для сексу. Але все одно не відмовилися б від задоволення, якщо б пристрасть нахлинула в пральні.

7. Диван. Як не дивно, але 85% респондентів отримали серйозні травми, займаючись сексом на дивані (ліжку) – розтягнення м’язів або сухожиль, травми спини, садна, спазми м’язів шиї та інше. Хоча більшість покалічених коханців відзначили, що під час сексу їм було не до болю!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-7 найнебезпечніших місць для сексу