Які самі незвичайні дослідження в області сексу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

1. Більше тестостерону = більше мастурбації

Дослідники з Мічиганського університету опитали 196 жінок на тему того, як часто вони займаються онанізмом і сексом.

Після аналізу зразків слини учасниць експерименту вчені помітили, що жінки з високим рівнем тестостерону були більш схильні до мастурбації. Але, як не дивно, вони рідше виявляли бажання зайнятися сексом з чоловіком.

Дослідники вважають, що більш високий рівень тестостерону може також вважатися показником підвищеного рівня стресу, що, в деякій мірі, пояснює небажання займатися сексом з партнером.

2. Зверни увагу на її губи

Дослідження, опубліковане в 2011 році в журналі «Sexual Medicine», показало, що форма губ жінки може сказати про її схильності відчувати оргазм.

Учені проаналізували дані онлайн опитування, в якому взяли участь 258 жінок. Дівчата повинні були описати свою форму губ і здатність відчувати вагінальний оргазм.

У результаті експерти з’ясували, що у жінок з дуже пишною верхньою губою більш виражена схильність до оргазму.

3. Досягти їй оргазму допоможуть шкарпетки!

Самі по собі шкарпетки не можуть вплинути на ступінь задоволення, одержуваного твоєю подругою під час сексу, як ти сам розумієш. Але от температура в спальні цілком може відбитися на її оргазмі, згідно з дослідженнями голландських учених.

«На початку експерименту тільки половина учасниць могла досягти оргазму. Ми з’ясували, що дівчатам просто було холодно. Ми дали їм шкарпетки, і в результаті, 80% жінок змогли досягти оргазму », – говорить автор дослідження Герт Холстедж, доктор медичних наук в Університеті Гронінгена в Нідерландах.

Достатня температура в кімнаті допоможе жінці не відволікатися на дискомфорт і повністю насолодитися статевим актом.

4. Стеж за її ходою

Ми вже писали про те, що хода може розповісти про жінку все, аж до того, чи відчуває вона оргазм!

Дослідження на подібну тему було опубліковано в журналі «Journal of Sexual Medicine».

Вчені попросили учасниць експерименту відповісти на питання про їх сексуальне життя, після чого розділили дівчат на 2 групи: ті, хто регулярно відчувають оргазм, і ті, хто практично його не відчувають. Дівчата з обох груп повинні були пройти 100 метрів, думаючи про щось приємне (про морське узбережжя і літню погоду), а після – ще раз, але на цей раз вони повинні були фантазувати про свого чоловіка.

В результаті, сексопатологи, які спостерігали за дефіляцією панянок, повідомили, що у сексуально задоволених жінок не заблоковані м’язи тазу, в результаті чого вони крокують розкріпачено і впевнене, на відміну від тих, хто не відчуває оргазм.

 


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які самі незвичайні дослідження в області сексу?