Як боротися з депресією? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

1. Вирушай на пробіжку!

Під час бігу прислухайся до звуку, який виходить від удару твоїх кросівок об тротуар. Спробуй перерахувати всіх собак які зустрілися тобі на шляху і згадати їх породи, уважно розглянь людей, які повз тебе проходять. Вчені довели, що дана техніка уважного спостереження за навколишнім світом може полегшити симптоми депресії.

«Пробіжка – час для занурення у власні думки і відчуття. А цього робити не варто, оскільки твої думки будуть зводитися до неприємностей. Думай про щось віддалене, про те, що відбувається навколо, про будь-які дрібниці, тільки не про самого себе », – радить Майкл Аддіс, доктор філософських наук, автор книги« Невідомий чоловік ».

2. Зроби маленький подаруночок коханій дівчині або найкращому другові

Депресія – це, в першу чергу, повна відсутність позитивних емоцій і переживань. Тобі необхідно внести у своє життя щось хороше.

У недавньому дослідженні вчені попросили добровольців робити по 3 добрих справи в день: допомогти з покупкою продуктів, купити друзям кави або просто дарувати оточуючим компліменти. В результаті експерименту у 94% добровольців значно знизилися показники депресії.

Вся справа в тому, що раптове прояви турботи або безкорисливі добрі вчинки викликають позитивні думки і емоції, дозволяючи забути про проблеми.

3. Ніяких ігор на iPad перед сном

Ти вже знаєш, що сидячи перед екраном за годину перед сном, або граючи на планшеті, ти шкодиш своєму сну. Але, як виявилося, штучне світло також погіршує твій настрій.

Вчені піддавали хом’яків дії штучного світла, подібного тому, яке виходить від телевізора. Вже через місяць у них були помічені ознаки депресії.

Через світло твій мозок не може виробляти мелатонін – гормон сну, в результаті чого порушується взаємозв’язок між нейронами головного мозку. Саме тому гризуни, під впливом штучного світла, страждали від поганого настрою.

4. Посміхнися!

«Я не маю на увазі оскал, кажучи про те, що потрібно змушувати себе посміхатися. Просто потрібно спробувати підняти куточки губ », – стверджує Майкл Аддіс.

Вчені довели, що навіть штучна посмішка позитивно впливає на настрій. Також дослідження показало, що насупившись, людина починає сумувати і навіть злитися.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як боротися з депресією?