10 правил чоловічого стилю від Джорджіо Армані PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

1. Вибираючи костюм, чоловік повинен шукати річ, яку буде надягати він, а не те, що буде одягати його. Іншими словами, елегантний, витончений і вічний стиль завжди перевершує сьогохвилинні тренди.

2. Костюм на двох гудзиках більш позачасовий, ніж варіанти з однією або трьома. А однобортний більш різносторонній, ніж двобортний, адже він запросто дозволяє носити піджак окремо від комплекту.

3. Одяг – це головна річ для твого комфорту. Відчуваючи себе комфортно, ти будеш впевнений в собі.

4. Гірша помилка – це перестаратися з образом. Щоб розвинути свій особистий стиль, спочатку визначся з тим, що тобі дійсно підходить.

5. Залишаючись цікавим, ти збережеш молодість в душі. Крім того, я раджу виконувати годинні щоденні тренування і дотримуватися корисної дієти на основі свіжих фруктів і овочів.

6. На свята одягай красивий оксамитовий піджак. А розважаючись в домашній атмосфері, приміряй темно-сині і сливові варіанти, до яких слід надягати оксамитові сліппери.

7. Купуючи костюм, вибирай колір, який не скоро застаріє, наприклад, чорний або в сірих тонах.

8. Коли актор, як Джордж Клуні, з’являється на червоній доріжці, або коли інший чоловік відвідує офіційний захід, він не повинен надмірно вбиратися. Так він ризикує перетворити все в спектакль.
9. На заходах з дрес-кодом можна з’являтися в більш довгому піджаку. А надягаючи чисту білу сорочку, ти точно не помилишся.

10. Впевненість і почуття гумору роблять чоловіка сексуальним. Та й від наявності гардеробу від Armani ще ніхто не постраждав.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини 10 правил чоловічого стилю від Джорджіо Армані