Як займатися сексом до самої старості? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

«Лови момент, а то упустиш його» – ця стара приказка цілком підходить для більшості людей в старості, незалежно від того, про що саме йдеться – про мудрость, силу, гнучкость чи тіло, або ж про здатність вести сексуальне життя. Регулярні фізичні вправи, дотримання дієти, вміння справлятися зі стресовими ситуаціями – все це також важливо в старості, як і в молоді роки. Задовільний стан здоров’я і, звичайно, сексуальна практика чимало сприяють тому, що багато чоловіків залишаються сексуально активними в свої 70 чи 80 років, а жінки взагалі до кінця своїх днів.

Так які ж заходи необхідно вжити в молоді роки, щоб в похилому віці ви не були позбавлені з приємних моментів інтимного життя?

Не влаштовуйте перерви

Якщо ви переключилися, приміром, на спорт або роботу, і поступово перестали займатися сексом, вироблення тестостерону почне знижуватися, бажання буде з’являтися все рідше, і через деякий час ви будете йти в ліжко тільки для того, щоб поспати. Особливо хотілося б застерегти соромливих молодих людей, які замість того, щоб жити реальним життям, сидять в Інтернеті. Також у групі ризику 30-річні чоловіки, впритул зайняті своєю кар’єрою, і чоловіки після сорока, які знаходяться в розлученні.

З вимушеною стриманістю знайомі майже всі з нас: армія, відрядження, вахти, сварки з дівчиною – все це здатне переривати статеве життя на якийсь час. Однак якщо перерва склала більше 3-х місяців, то доведеться постаратися, щоб повернути колишні показники. Цікаво, що при сильні статеві конституції утримуватися від сексу організму складніше, зате реакції повертаються швидко. Слабка стриманість не являє собою важке випробування, але увійти в форму стає не так легко.

Якщо перерва в сексі все-таки неминуча, лікарі радять у цей час набувати порножурнали і брати справу в свої руки як мінімум раз на тиждень.

Не дозволяй хворобі перетворюватися на хронічну

Мова не йде про простатит або сифілісі, маються на увазі прості запалення і болячки, які не відносяться до сексу прямо, але надають на нього значний вплив. Спробуйте зайнятися сексом, коли у вас підвищений тиск, і голова немов свинцева, або коли загострилася виразка шлунку, і таке відчуття, що в животі камінь. Вам відразу стане ясно, про що ми говоримо.

Не прагніть укласти в ліжко половину населення нашої планети

У кожного з нас свій парк мікробів. Якщо у вас постійна партнерка, то ваші мікроби звикають один до одного. Але нова дівчина – це новий парк мікробів, і якщо ви часто міняєте партнерок, то ваш організм швидко розгвинтиться.

Не скупіться на ласки

У молодості тільки подивився на дівчину – відразу збудився. З віком починаєш цінувати інші жіночі якості: темперамент та сексуальну активність.

У Массачусетському інституті андрології було проведено дослідження між 100 чоловіками, які страждали від статевого безсилля. З’ясувалося, що вони ніколи не намагалися підготувати ласками свою другу половину до акту. Але дослідження показали, що у такої жінки в піхві виробляється речовина під назвою нейропептид. Саме воно викликає імпотенцію.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як займатися сексом до самої старості?