Чим шкідлива розчинна кава? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Розчинна кава стала незамінною як для домашнього вжитку, так і офісного. Багато без чашки кави не представляють початку свого робочого дня, але чи знають вони, що поряд з підбадьорюючими і тонізуючими властивостями розчинна кава, також може викликати негативний вплив на здоров’я людини?

У суєті робочих днів не завжди вистачає часу на приготування натуральної кави, саме тому людство винайшло розчинну кава. Кавові зерна обсмажують і подрібнюють, а після можуть використовувати два способи виготовлення розчинної кави: або варять протягом чотирьох годин подрібнену каву, до тих пір, поки волога не вбере всі її речовини, а після пропускають через фільтр і випарюють, або ж методом вакуумного сушіння , після чого отримують каву в гранулах. Ось і готовий ароматний напій в сухому вигляді.

Кава і організм

Розчинна кава не рекомендується до вживання людям, які страждають на атеросклероз, ішемічну хворобу серця, захворюваннями нирок, гіпертонії, глаукомі, а також при гіперзбудливості і безсонні. Також розчинна кава сприяє виникненню гастриту, печії та зниженню чоловічої потенції.

Кава-наркотик

Кава в першу чергу асоціюється з кофеїном, а кофеїн – це речовина, яка викликає звикання. У розчинній каві зміст кофеїну на більш ніж 50% вище, ніж в натуральні. Відмова від кави призводить до «кавової ломки», що супроводжується сонливістю, загальмованістю, головними болями, дратівливістю і нудотою.

Якщо Ви вирішили відмовитися від вживання кави, робіть це повільно і поступово, в залежності від кількості споживання і періоду.

Кава-отрута

Сьогодні в розчинній каві всього 15% речовин натуральної кави, все решта домішки, які використовуються для того, що б здешевити собівартість розчинної кави. У неї «не соромляться» додавати різні добавки: ячмінь, овес, злакові культури, порошок жолудів і, звичайно ж, кавову лушпайку, стабілізатори і штучний кофеїн, також використовуються спеціальні ароматизатори, і розчинна кава набуває, загублений в процесі обробки, аромат. Але всі ці добавки  негативно впливають на організм людини, а перенасичення ними викликає токсичне отруєння і серйозні проблеми зі здоров’ям, зокрема серця, печінки і шлунка.

Важливо

Визначити кави з добавками – легко, для цього достатньо капнути пару крапель йоду в приготовану розчинну каву. Якщо Ви виявите, що кава придбала забарвлення синього кольору, то перед Вами кава з добавками і домішками.

При виборі кави керуйтеся тим, що краще побалувати себе чашкою натуральної кави, ніж постійно вживати розчинну каву.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чим шкідлива розчинна кава?