Чи потрібний вам персональний тренер? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ще недавно заняття з персональним тренером здавалося виключно привілеєм “відомих і багатих”. В даний час все більше клієнтів фітнес центрів і клубів воліють тренуватися зі своїм “консультантом по тренуваннях”.

Персональний тренер – це той, хто може дати відчути різницю між відмінним тренуванням і “так собі” ще до початку заняття.

Персональний тренер – це той, хто мотивує Вас, планує Ваші тренування і робить їх безпечними, ефективними і приємними.

Отже, тренер потрібен, коли …

1. Нічого не зрозуміло

Кількість посібників з фітнесу, величезний вибір дієт і харчових добавок введуть в ступор кого завгодно. Спочатку складно вибрати потрібний режим тренувань і строго дотримуватися його, особливо коли в голові каша від великої кількості інформації. Навіть якщо ваш IQ вище середнього, на самостійне вивчення матеріалів підуть місяці. Як тренуватися в цей час? Методом «тику»?

2. «Тупцювання» на місці

Коли систематичні наполегливі заняття не дають результату, тренер зможе прояснити для вас неспроможність тих чи інших методик і грамотно скорегувати програму тренувань.

3. Вам здається, що займаєтеся неправильно

В даному випадку сумніви не безпідставні. Як дізнатися саме той рівень навантаження, який змусить ваше тіло змінюватися і не завдасть шкоди? При неправильному підході (бери більше, кидай далі) можна «заробити» серйозну травму і про тренування доведеться забути надовго.

Персональний тренер навчить вас тренуватися правильно, що дозволить не витрачати час і уникнути основних помилок новачків.

4. Подолання застою

На певному етапі прогрес у тренуваннях дається дуже важко. Багато атлетів застрягають на якомусь рівні (часто дуже скромному) і віра в подальший прогрес пропадає. У цьому випадку хороший тренер знайде спосіб як «дати стусана під зад». Ви зрозумієте, що можете просуватися далі!

5. Травми і захворювання

Якщо ви відновлюєтеся після травми або маєте обмеження за станом здоров’я, важливо, щоб заняття були одночасно і ефективними зі спортивної точки зору, і безпечними – з медичної. Фізичні навантаження повинні зміцнювати здоров’я, а не гробити його.

В ідеалі ваш лікуючий лікар і тренер повинні мати можливість консультуватися один з одним. Звичайно, в першу чергу це стосується серйозних травм.

На що звернути увагу при виборі тренера?

• Рекомендації та досвід роботи. По мірі можливостей, наведіть довідки про вашого майбутнього тренера. Раптом, ви будете його першим клієнтом?

• Освіта. Де ваш тренер здобув освіту, які курси закінчив? Хто б що не говорив, але людина з вищою освітою (нехай і непрофільних), викликає більше довіри, ніж випускник середньої школи.

• Способи оплати. Чи є знижки? Чи є пробне заняття? І не поспішайте проплачувати за кілька місяців вперед в надії, що це буде додатковою мотивацією до тренувань.

• Методика тренувань. З’ясуйте, як буде виглядати процес тренувань і на що можна розраховувати. Якщо тренер не цікавиться вашим станом здоров’я, минулим досвідом тренувань, швидше за все його цікавлять тільки гроші!

• Фізична форма. Якщо Ваш майбутній наставник виглядає неспортивно, запитаєте, чому він не в формі. Зрештою, як він може навчити вас, якщо сам не слідує своїм порадам?

• Змагальний досвід. Виступав Чи ваш тренер у змаганнях з бодібілдингу? Можливо, у нього є досвід підготовки атлетів до змагань? Це завжди величезний плюс!

Персональний тренер – це тільки для багатих?

Є думка, що особистого тренера можуть собі дозволити лише багаті люди. З цим не посперечаєшся … але! 2-3 місяці персональних тренувань може собі дозволити будь-яка людина з середнім доходом. Так, доведеться розлучитися з частиною грошей, відкладених на купівлю якої-небудь дрібнички, зате задоволення від «оновленої фігури» буде куди більш тривалим!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чи потрібний вам персональний тренер?