Як бігати в зимовий період? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Не секрет, що біг, сам по собі, допомагає зміцнити здоров’я, м’язи, розвинути дихання, знайти нових друзів, а також отримати свою порцію енергії. Але якщо зимового ранку за вікном темно і холодно, то посмішка поступово сходить з лиця, а бажання займатися спортом пропадає.

Насправді, зимовий біг (та й життя, саме по собі) – досить непросте заняття. Зараз ми розповімо тобі, як можна зробити зимові тренування більш комфортними і веселими. Не можна дозволяти погоді впливати на твої тренування! Отже, кілька рекомендацій:

Не одягай багато одягу. Інакше буде спекотно. Потрібен баланс – так, щоб тобі було тепло і комфортно.

Бережись холоду. Руки, горло, вуха, ніс і пахова область, – всі ці місця мають бути надійно захищені від холоду.

Одягайся правильно. У холодну погоду потрібно обов’язково надягати тонку білизну (термобілизна), яка відводить вологу і, при цьому, зберігає тепло. Також можна надягати легкі курточки з флісу, які також відводять вологу і не дають одягу промокнути.

Одягайся функціонально. Одягни шапку і застебни куртку, коли біжиш назустріч холодному вітру. А якщо вітер дме тобі в спину, то можеш трохи розстебнути куртку. Різницю помітиш відразу!

Ноги дуже зайняті, щоб мерзнути. Твої ноги потребують набагато меншого захисту, ніж верхня частина тіла.

Не муч себе. Якщо на вулиці холодно, ожеледь і йде сніг, і тобі зовсім не хочеться виходити на вулицю в таку погоду, то просто перенеси тренування в приміщення або ж відпочинь в цей день.

Знайди друга. Набагато більш безпечно і приємно займатися спортом з друзями. Особливо взимку. Дуже важко змусити себе встати з теплого ліжка, але якщо ти знаєш, що хтось чекає тебе на пробіжку, то мотивація приходить сама собою.

Не забувайте про розминку. Як відомо, перш ніж приступити до будь-якого виду спортивних вправ, необхідна розминка. Тобто себе потрібно розігріти. Для цього виконайте легкі аеробні вправи протягом 5-15 хвилин, в залежності від рівня Вашої підготовки. Розігрів повинен привести в робочий стан ті групи м’язів, які Ви плануєте навантажувати під час занять. Перед бігом м’язи ніг можна розігріти бігом на місці і махами ніг. Візьміть до відома, що розігрів – це самостійний і дуже важливий елемент підготовки до тренувань. Чим довше і активніше Ви збираєтеся тренуватися, тим тривалішим має бути розігрів.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як бігати в зимовий період?