Як налагодити гармонію в стосунках? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Як показує практика, зберегти відносини буває дуже складно. Навіть самий чудовий союз може розвалитися, якщо не працювати над собою і не прикладати ніяких зусиль до того, щоб підтримувати вогонь любові.

Існують деякі правила, які допоможуть тобі уникнути багатьох неприємностей у відносинах. Виконувати їх не завжди просто, але необхідно до цього прагнути.

Попрощайся з ревнощами

Маніакальні ревнощі ще не рятувала ні одну пару, а от загубили вони багато відносин. Постарайся довіряти своїй жінці і не намагатися її викрити в симпатії до красивого колеги. Не влаштовуй допитів з пристрастю з приводу того, де і з ким вона провела останні 25 хвилин, чому не подзвонила і не повідомила про своє місцезнаходження. Ревнощі – деструктивне почуття, яке руйнує не тільки тебе, але і вашу гармонію.

Ти, зі свого боку, теж не намагайся спровокувати дівчину на ревнощі. Це прийоми, які не варто використовувати, якщо ти хочеш, щоб твої стосунки відповідали високому рівню довіри і турботи один про одного.

Розділяй відповідальність

Не варто поодинці приймати якісь важливі рішення. Намагайся ділитися всіма планами зі своєю другою половинкою. Не тягни ковдру на себе. Пам’ятай про те, що ви – рівноправні партнери. Ви разом повинні вибирати подальший напрямок розвитку, разом ставити цілі і шукати способи їх реалізації.

Проявляй винахідливість

Подарунки та сюрпризи – прерогатива чоловіка. Не бійся зайвий раз проявити ініціативу і, наприклад, влаштувати своїй коханій романтичну вечерю на природі. Відродити традицію дарувати один одному зворушливі листівки і залишати записки з освідченнями в незвичайній формі. Приготуй своїй жінці сніданок у постіль чи піднеси два квитки в театр.

Урізноманіть ваші сексуальні відносини. Дозволь собі подбати про сексуальну атмосферу у вашій спальні. Прийміть аромотизованну ванну зі свічками, і зроби еротичний масаж своїй коханій.

Вчися бачити свою провину

Як говориться, танго танцюють двоє. Немає такої ситуації у відносинах двох люблячих людей, в якій була би винна лише одна людина. Тому в запалі сварки не поспішай самими витонченими способами ранити свою другу половинку, звинувачуючи її у всіх ваших бідах. У складній ситуації спробуй відразу визначити ступінь своєї винності. Повір, її не може не бути. Головне – заспокоїтися і спробувати не наламати дров в стані емоційної нестабільності. Адже потім одними вибаченнями не вдасться залікувати рани, нанесені в запалі люті грубими і образливими словами.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як налагодити гармонію в стосунках?