Як зберегти стосунки на відстані? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Будь-які відносини мають право на існування. Вони можуть бути як поганими, так і хорошими, мати щасливу кінцівку (весілля і троє дітей), так і не дуже (розрив, біль втрати).

У будь-якому випадку розлука змінить ваші стосунки, це серйозне випробування, яке торкнеться вас обох. Головне – бути готовою до змін і відкинути всі сумніви (якщо ви дійсно любите цю людину).

Вважайте, що це своєрідна перевірка ваших почуттів. Якщо ви витримаєте її і без вагомих втрат пройдете це випробування, то точно будете знати, що це Ваша жінка. Адже, на думку психологів, для відносин страшна не розлука, а тривале спільне проживання (побут і різні життєві проблеми «з’їдають» всі почуття).

Як зберегти стосунки на відстані?

Щоб зберегти такі відносини треба дотримуватись наступних правил:

- Вірити, що відносини здатні витримати розлуку.

- Зберігати позитивний настрій і не впадати в зневіру.

- Всіляко підтримувати зв’язок з коханою.

Як підтримувати стосунки на відстані?

Найважливіше – це спілкування. Ви повинні підтримувати його будь-якими шляхами (благо, сучасні технології надають просто неймовірну кількість видів віртуальних комунікацій): дзвінки, смс-ки, електронні листи, відеозв’язок через веб-камеру, IСQ, звичайні листи (адже це так романтично).

Довіра, взаєморозуміння, готовність йти на компроміси і входити в положення партнера – ось, що допоможе зберегти ваші відносини і почуття.

Як уникнути сварок?

Такий вид спілкування усугубляється ще й тим, що ви не бачите очі партнера і його міміку при розмові. Ви маєте можливість судити про його почуття тільки по сказаним і написаним словами (які нерідко розуміються різними людьми по-різному). Тому часто виникають непорозуміння і сумніви. Як бути?

- Уважно вслухатися в інтонацію її голосу при телефонній розмові. Вже вона точно не обдурить!

- По можливості використовувати веб-камеру – рідне обличчя зовсім поруч, її емоції як на долоні.

- При листуванні користуватися смайлами. Начебто і дрібниця, а приємно!

І наостанок

Звичайно, стосунки на відстані нелегкі. Але в них як і в звичайні треба вкладати чимало сил. Просто намагайтеся залишатися частиною життя один одного, ділитеся найпотаємнішим, обговорюйте все, що вас хвилює, любити і чекати зустрічі! І вірте: вона буде незабутньою!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зберегти стосунки на відстані?