Як правильно флітрувати? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Оману, що любові не треба вчитися, сприяє тому, що закоханість і любов сприймаються як незмінні почуття, константи. Якщо двоє абсолютно чужих один одному людей, якими вони були раніше, раптом дозволять розділяючі їх стіні впасти, цей момент з’єднання стає одним з найпрекрасніших переживань у їх житті.

Щоб уникнути краху любові і осягнути суть цього почуття, важливо усвідомити, що любов – це теж мистецтво, таке ж, як мистецтво жити, і йому треба так само вчитися, як і будь-якому іншому мистецтву.

Відносини починаються по-різному, але ті люди, які дійсно користуються успіхом у протилежної статі, насправді проникли в деякі таємниці мистецтва любові.

Одне з необхідних знарядь в завоюванні партнера – флірт. Зазвичай прийомами флірту цікавляться жінки, але у чоловіків теж є свої секрети. Флірт – це словесний поєдинок в любовній грі. Бесіда з вами повинна захопити уяву жінки, даючи їй можливість розгадати ілюзорний натяк, зробити з нього певні висновки і дати емоційну оцінку що відбувається. Досить просто абстрактно поміркувати на тему самотності або інтимно розповісти про те, що ви все життя мріяли одружитися з великої любові (про те, що ви це вже зробили, необхідності додавати немає), і жінка сама все договорить за вас, розповість, як їй приємно і приємно чути подібне.

Флірт відточує здатність швидко орієнтуватися і блискавично реагувати на будь-яку гостроту або прихований підтекст. Якщо ви не володієте цим видом зброї, вам буде важко захопити малознайому жінку. Зацікавити, розпалити інтерес, то пробудити, то погасити надії – все це безпомилково діє на будь-яку представницю прекрасної статі: молоду і у віці, міську і з села, заміжню і самотню. Треба весь час знаходити нові компліменти і відкривати перед її уявою привабливі перспективи. А головна мета цього красномовства і чарівності – пробудити до себе інтерес. Флірт – словесна форма кокетства. Фліртуючи, ви показуєте то своє розташування до партнера, то незадоволення, а це діє на нього в сексуальному плані так само, як ритмічна музика або ласка. Будь-який ритмічний подразник збуджує і підвищує сексуальну зацікавленість. У жінки при цьому посилюється серцебиття і кровообіг, очі починають блищати, губи червоніють, стають вологими, а в рухах з’являється плавність і граціозність. Вона розквітає на очах, притягаючи і ваблячи. Уміння фліртувати для чоловіка важливо, також як і для жінки.

Ось вони – правила знайомства, флірту і спілкування. Або, іншими словами, шість способів сподобатися людям.

Правило 1: Виявляйте щирий інтерес до людей.

Правило 2: Посміхайтеся.

Правило 3: Пам’ятайте, що в будь-якій мові немає для людини звуку значніше і приємніше, ніж звук власного імені.

Правило 4: Будьте хорошим слухачем. Заохочуйте інших на розмову про них самих.

Правило 5: Говоріть про речі, що цікавлять вашого співрозмовника.

Правило 6: Давайте людям відчути їх власну значущість, і робіть це щиро.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно флітрувати?