Чим корисний виноград? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вживання винограду може допомогти захистити здоров’я серця у людей, страждаючих метаболічним синдромом.

У винограді були виявлені натуральні компоненти, відомі як поліфеноли, що позитивно впливають на здоров’я. На підставі проведеного дослідження вчені прийшли до висновку, що поліфеноли можуть допомогти чоловікам, які страждають метаболічним синдромом.

Симптомами метаболічного синдрому є: підвищений артеріальний тиск, високий рівень цукру в крові, надлишковий жир на талії, низький рівень хорошого холестерину, а також підвищена кількість тригліцеридів у крові. Всі ці симптоми збільшують ризик розвитку серцево-судинних захворювань, інсульту і цукрового діабету. Згідно зі статистикою, це захворювання є одним з основних проблем охорони здоров’я і має глобальне поширення.

Метою дослідження було перевірити, чи допоможе виноград впоратися з симптомами метаболічного синдрому. Випробовувані щодня вживали родзинки протягом 4 тижнів. Потім, після 3-тижневої перерви, їм були зроблені повторні аналізи. Як показали результати, у всіх випробовуваних значно знизився артеріальний тиск, покращився кровообіг і знизився рівень запалення. Це підтверджує позитивний вплив винограду на здоров’я серця.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чим корисний виноград?