Чого хоче жінка? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Чого ж насправді хочуть жінки? Вони, звичайно ж, хочуть чоловіків з достатньо високим статусом. Для представниць прекрасної статі при виборі чоловіків ключову роль відіграють такі чинники, як їх внутрішня спроможність, здатність чоловіка стати для жінки опорою і захистом, його здатність забезпечити майбутньому потомству турботу і прожиток. І представниці прекрасної статі практично ніколи в цьому не помиляються, адже насправді чоловіки з досить високим статусом здатні дати їм дуже багато чого. І явно більше, ніж можуть дати інші чоловіки.

А як саме і в чому виражається подібний статус, за рахунок якого кожна зустрічна представниця прекрасної статі починає одним чоловікам симпатизувати, а інші чоловіки чомусь представляються їй складовими частинами навколишнього ландшафту, і залишаються для жінок непоміченими?!

Ви скажете, що такий статус може виражатися в наявності влади і грошей, і, звичайно ж, не помилитеся. Але важливі не тільки ці чинники. Істотним чинником є ​​і властивість характеру чоловіка, яка дозволяє судити, наскільки хорошим батьком може бути той чи інший «екземпляр», наскільки надійним захисником він буде для самої жінки.

Чоловічі амбіції

Амбіції є одним з найсильніших приворотних засобів. І не тільки тому, що вони можуть продемонструвати сьогоднішній статус чоловіка, але й тому, що вони є свідченням тих завоювань, які він зробить у майбутньому. Навіть якщо зараз доходи чоловіка достатньо значні, але він не демонструє своє прагнення піднятися ще вище, то його привабливість в очах представниць прекрасної статі почне стрімко зменшуватися. А все тому, що для жінки важливі не тільки досягнення чоловіки, але і той аромат успіху, який завжди оточує досить цілеспрямованих людей. Згідно з результатами проведених соціологічних опитувань, більшість представниць прекрасної статі хочуть бачити на перших місцях у рейтингу чоловічих достоїнств амбіції і працьовитість. Так що в тому випадку, якщо чоловіки будуть демонструвати власні кар’єрні та інші прагнення, то він буде подавати представницям прекрасної статі абсолютно правильні сигнали.

Чоловіча життєлюбність

Коли чоловік прагне, згідно з попередньою рекомендацією, через усілякі перешкоди до поставлених високих цілей, він повинен пам’ятати про те, що для успішного результату справи він обов’язково повинен вміти розслаблятися. Представницям прекрасної статі потрібні урівноважені чоловіки, а якщо вони будуть занадто діловиті, то жінок це буде тільки нервувати. Адже жінки небезпідставно вважають, що трудоголіки просто не зможуть приділяти їм достатньої кількості часу, і, рано чи пізно, чоловік обов’язково піде в свою роботу з головою, позбавивши самого себе і свою сім’ю простих життєвих радостей. Тому чоловікам потрібно пам’ятати про те, що все добре в міру. Чоловік не повинен давати жінці приводу для підозр у тому, що він є рабом власного бізнесу. Він обов’язково повинен дозволяти самому собі бути хоча б іноді вільним від всіх робочих питань, задоволеним життям і повністю незалежним. Як ви думаєте, хто більше сподобається представницям прекрасної статі: спрацьований чоловік-імпотент або життєрадісний, здоровий і повний сил чоловік?!

Чоловіча скромність

Ця риса, безсумнівно, прикрашає будь-якого. Чоловікові обов’язково потрібно навчитися бути досить ефектним. Але не варто перегинати з ефектністю, адже тоді всі дії будуть мати лише негативні наслідки. Зазвичай представниці прекрасно можуть відрізнити прояв істинного самоповаги і блиску від фальшивої бравади, яку демонструє чоловік. Вірною ознакою низького статусу чоловіка є перебільшення ним власної влади, сили, сексуальності або значимості. А жінки хочуть спілкуватися з чоловіками високого рангу.

Чоловічі таланти

У кожної людини є свої власні таланти, які є елементами, що відрізняють нас від інших людей. Якщо чоловік зможе обстоювати всіх своїх суперників в якій-небудь справі, то він, таким чином, наочно продемонструє свою здатність до лідерства. А лідерство – це одна з головних складових високого статусу, який так потрібен жінкам.

Чоловіча чутливість

Невелика частка уразливості з боку чоловіка, яку він проявляє час від часу, не тільки не зможе завдати шкоди його статусу, але навпаки, значно зміцнить його. Представниці прекрасної статі вважають, що в привабливому чоловічому характері повинна бути одна незмінна риса, яку називають Андрогін, і яка являє собою якийсь сплав жіночих і чоловічих особливостей і рис. Наявність подібної риси, в першу чергу, означає, що чоловік здатний на співчуття і розуміння, турботу і ніжність. Але ці якості обов’язково повинні йти в поєднанні з надійністю і твердістю в питаннях фінансового та життєвого планів. В даному випадку жінки однозначно зможуть використовувати відому фразу, про те, що поряд з таким чоловіком знаходитися – це практично те ж саме, що знаходиться за надійною кам’яною стіною. Але чоловікам потрібно враховувати те, що чутливо не означає в даному випадку безпорадність.

Чоловіча холоднокровність

Те, що ми називаємо «африканські пристрасті», зазвичай асоціюються з підвищеною сексуальністю і підвищеною сексуальною активністю. І дуже даремно. Якщо чоловік почне демонструвати свої неприборкані емоції, то він, швидше за все, не приведе жінку в збудження, а налякає її. Ще однією дуже значимою якістю для статусу чоловіка є проявляюче ним самовладання і стабільність. І саме ці якості жінки хочуть бачити в своїх чоловіках. На підсвідомому рівні такі якості сприймаються як сигнал того, що чоловік не втратить голову, якщо раптом трапиться екстремальна ситуація.

Легкі ревнощі з боку чоловіка

Для представниць прекрасної статі легкі ревнощі, демонстровані чоловіком, є достовірним свідченням чоловічої до неї прихильності. А ось зовсім безпричинні божевільні ревнощі можуть суттєво знизити статус чоловіка, адже вони будуть свідченням того, що чоловік невпевнений у собі. Якщо чоловік хоче, щоб представниці прекрасної статі відчували до нього бажання і потяг, він обов’язково повинен постаратися уникати всіляких проявів злісної агресії по відношенню до уявних суперників, інакше з уявних такі суперники цілком можуть стати реальними.

Чоловіча тактовність

Навіть найбільш вільнодумні жінки сприймають прояв сексуальної нестриманості з боку чоловіків, як реальну загрозу власній безпеці. Представниці прекрасної статі зовсім не довіряють неосудним «самцям», які зовсім не розуміють, що сказане ними «ні» дійсно означає «ні».

Почуття гумору у чоловіків

Представницям потрібні веселі та дотепні чоловіки. І це бажання обумовлено підсвідомим розумінням того, що відчувають себе розкуто і жартувати можуть лише люди з достатньо високим статусом, які повністю в собі впевнені. А ось люди, що мають низький статус, зазвичай дуже боятися здатися комусь смішними.

Чоловічий голос

Бархатистий, низький, впевнений чоловічий голос жінки вважають виключно привабливим. А ось зворотна реакція у них виникає, якщо у чоловіка голос гугнявий, писклявий або верескливий.

Симпатія з боку чоловіка до дітей

Представниці прекрасної статі готові дуже багато вибачити чоловікам, якщо ті проявляють любов до дітей. Якщо жінка бачить, як чоловік тетешкается з дитиною, готовий без будь якого якого роздратування відповідати на питання цієї дитини, то вона тут же почне оцінювати такого чоловіка як потенційного батька своїх майбутніх дітей. Якщо чоловік з турботою ставиться до дітей, значить він, на підсвідомому рівні, сприймається жінкою як турботливий чоловік. Жінка розуміє, що вона зможе покластися на такого чоловіка.

Слава і помітність чоловіка

Найвірнішим способом, який допоможе завоювати жінку, є слава і помітність чоловіка. Слава є найбільш відчутним свідченням статусу чоловіка. Якщо ви до цих пір не отримали жодної Нобелівської премії, то постарайтеся просто стати людиною, добре відомою в досить вузьких колах. Жінці, яка йде поруч з вами, буде приємно навіть те, що з вами будуть вітатися сусіди. Постарайтеся також не упустити можливості розширити коло власних знайомств. Одна людина може стати якщо не знаменитістю, то, принаймні, незамінною для багатьох людей. А жінкам дуже хочеться бути частиною життя чоловіка-«знаменитості».


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чого хоче жінка?