Як сподобатися жінці? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Постава, манера сидіти і жестикулювати при розмові грають великий вплив на жіноче сприйняття чоловічої сексуальності.

Дослідники з університету Вестмінстера, Великобританія, просили учасниць експерименту дивитися відео з сидячим і розмовляючим з людьми за кадром чоловіком. В одному відеоролику чоловік сидів у «закритій» позі, схрестивши ноги й руки, не жестикулюючи. В іншому відеоролику той же чоловік сидів у «відкритій», домінантної позиції: його ноги були розставлені, а руки постійно рухалися під час розмови.

Як виявилося, жінки вважали другого чоловіка на 10% більш сексуально привабливим. Вчені пояснили це тим, що історично чоловіки мають більший доступ до ресурсів. Раніше це були їжа і притулок, а сьогодні – це гроші. Жінкам необхідні ресурси для себе і для потомства, і тому вони еволюційно налаштовані на те, щоб шукати чоловіків з домінантним поведінкою, здатних забезпечити їх цими ресурсами.

Отже, щоб привернути увагу представниць жіночої статі, візьміть до уваги наступні поради. Максимізуйте ваш особистий простір: розставивши руки і ноги, ви говорите оточуючим про те, що ви впевнені в собі і є господарем становища.

Торкайтеся до співрозмовників: фізичні дотики демонструють, що ви готові ввійти в особистий простір іншої людини, а це основна ознака домінування. Застосовуйте жестикуляцію, яка говорить про соціальне становище і силу, проте не зловживайте посмішками: жінкам подобаються чоловіки з серйозним виразом обличчя.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як сподобатися жінці?