Топ 10 міфів про чоловіків і жінок PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Прийнято вважати, що жінки балакучі, а у чоловіків не буває пмс. Це так само не відповідає дійсності, як і більш розвинена жіноча інтуїція. Про це та багато іншого читай в нашій статті.

Міф 1. Чоловіки – годувальники сім’ї

Археологи вважають, що це міф: вони з’ясували, що їжу на сімейний стіл неандертальця поставляли зовсім не чоловіки. 80% продуктів приносили жінки – горіхи, дині або пташині яйця.

Міф 2. Матері впізнають своїх дітей за запахом, батьки – ні

Шведські вчені думають інакше: вони уклали спати 24 немовлят у віці від однієї до чотирьох тижнів і 24 дітей від двох до чотирьох років. На всіх піддослідних були надіті спеціальні сорочки. Потім їх батькам дали понюхати відібрані проби запахів. Своїх чад упізнали лише чоловіки. Жінки ж не відрізнив навіть молодших дітей від старших, не кажучи вже про те, щоб виявити за запахом власну дитину.

Міф 3. Жінки краще обходяться з дітьми

Росс Парк із Каліфорнійського університету довів зворотне: після народження дитини батьки встановлюють з ними емоційний контакт. Також вони в точності розпізнають сигнали, що посилаються дитиною: голод, страх або нудьга. Тільки реакція на сміх виявилася в батьків стриманішою.

Міф 4. У жінок краще розвинена інтуїція

Кілька років тому вчені раптом вирішили проаналізувати всі роботи по даній темі з 1983 року, вони встановили: це міф. У тестах на інтуїцію жінки показали ті ж результати, що й чоловіки.

Міф 5. Жінки менш агресивні

Якщо говорити про фізичних проявах агресії серед дітей і підлітків, то хлопчики тут випереджають дівчаток. В інших проявах побутового садизму (непряма агресія, наклеп, відмова в дружбі, маніпуляції) жінки впевнено лідирують.

Міф 6. Якщо дружина працює, то вона заробляє більше чоловіка

SOEP, регулярне репрезентативне дослідження, яке проводиться в Німеччині з 1984 року, показало: тільки 35% працюючих жінок заробляють більше, ніж їхні чоловіки.

Міф 7. Чоловіки винайшли все

Американка Дороті Кроуфут Ходжкін за допомогою рентгенівських променів розшифровувала будову більш ніж ста молекул. Ада Лавлейс Байрон вважається винахідником інформатики. У 1830 році дочка лорда Байрона, англійського поета, написала програми математичних розрахунків. Стефані Луїза Кволек винайшла дуже легкий матеріал кевлар, твердий як сталь, з якого робляться куленепробивні жилети.

Міф 8. Жінки не люблять порнографію

Більше половини жінок дивляться порно, а серед чоловіків таких 73%. Це підсумки опитування гамбурзького інституту Gewis-Institut. У екранів телевізорів під час еротичних шоу жінок збирається в рази більше, ніж чоловіків.

Міф 9. Жінки балакучі

Чоловіки більш балакучі за жінок і менш красномовні. Фахівці підрахували, що в розмовах на побутові теми представники сильної статі вимовляють набагато більше слів.

Міф 10. У чоловіків не буває коливань циклу

Є припущення, що у чоловіків також існує місячний цикл. Причина – гормональні коливання, які впливають як на лібідо, так і на загальний стан чоловіка й на його емоції. У цей час він то дується, то дратується через дрібниці. Вчені вважають, що періодичність чоловічих істерик становить від 23 до 33 днів.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Топ 10 міфів про чоловіків і жінок