Якою повинна бути ідеальна жінка? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Не тільки жінки прагнуть знайти ідеального чоловіка, але і сильна половина людства хоче, щоб поряд з ними була ідеальна жінка. Так хто ж вона така – ідеальна жінка?

Роби мене краще!

Ідеальна жінка – це та жінка, яка буде необхідна чоловікові все його життя, «друга половинка», яка ідеально підходить саме йому. І в неї має бути кілька відмітних якостей, які можуть при поверхневому спілкуванні не проявитися, але при більш близькому знайомстві змусити звернути на себе увагу. І якості, які повинні звернути на себе увагу чоловіка, на думку самих чоловіків такі: вона повинна бути ідеальна! І першою необхідною якістю є те, що вона змушує чоловіка вдосконалюватися, усвідомлено або неусвідомлено. Тобто в її компанії чоловіка приосанються, намагаються здаватися кращими, ніж вони є насправді, бути ввічливими і чарівними. Для цього жінка рідко робить що-небудь свідомо,  що-небудь говорить або про що-небудь натякає. Все відбувається якось само собою.

Безмежна любов

Другою якістю, яка має бути в жінці, це її любов до нього. Для чоловіків щирі почуття також важливі, як і для слабкої статі. Вони будуть шукати саме ту людину, яка буде любити його, ту другу половинку, яка залишиться з чоловіком на все його життя. Причому любов має бути не за якісь якості або матеріальні блага, а просто за те, що ця людина є поруч. По дівчині це дуже видно, по манері її спілкування, по поведінці, навіть за ходою. Ідеальна жінка повинна ладити з близькими чоловікові людьми – рідними й друзями. Причому ладити не поверхово – допомогти що-небудь приготувати або поговорити з молодшою ​​сестрою, але й дійсно отримувати задоволення від такого спілкування. Вона прагне краще пізнати тих людей, які важливі її коханому.

Проблеми і сльози – шлях до подразнення

Чоловіків украй дратують постійні скарги жінки на проблеми. І тому ідеальна жінка не повинна постійно скаржитися,  дратуючи чоловіка, що знаходиться поруч. Вся її поведінка підкреслює ненавмисно мужність чоловіка. В її присутності він хоче бути краще, справжнім чоловіком. Чоловіки терпіти не можуть, коли поведінка жінки ставить під сумнів його мужність, адже горде звання «підкаблучника» залишить у нього на душі величезне питання про те, чи справді жінка любить його, а друзі поважають, через що руйнується багато шлюбів. Розумна жінка не буде наполягати на чомусь, що чоловікові зовсім не подобається, вона підлаштується під ситуацію, приготує щось смачненьке, коли він несподівано прийде додому з натовпом колег. А не буде скривджено замикатися в кімнаті.

Повага і вміння вислухати

Жінка повинна поважати чоловіка поряд з собою. Повага для чоловіка – це наріжний камінь всього його поведінки, мета життя, заради якої чоловік і намагається домогтися високого положення і матеріального благополуччя. Повага передбачає вміння слухати і вислуховувати, навіть якщо жінка може бути не згодна з такою думкою. Достоїнств чоловіка вона занижувати не буде, критикуючи його позицію, просто тактовно покаже свою думку, не пропонуючи замінити чоловікові його думку на свою. Мається на увазі, що жінка буде розумною, а не стереотипом, з якого пишуться анекдоти про пустоголових блондинок. Чоловікам потрібно, щоб їх половина мала свою думку, могла підтримати бесіду, посміхнутися тоді, коли дійсно їй цього хочеться, а не весь час розмови.

Виглядати неповторно

І, звичайно ж, жінка повинна бути стильною, красивою, сексуальною. Це залежить не тільки від її зовнішнього вигляду, а від того, наскільки жінка вміє доглядати за собою, стильно одягатися, але при цьому бути привабливою. Головне достоїнство ідеальної жінки – її мінливість. У ній в одній втілені всі жінки, її хочеться бачити поруч із собою, завойовувати таку чудову жінку, бути поруч з нею щасливим.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Якою повинна бути ідеальна жінка?