В чому таємниця Казанови? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Скільки чоловіків готові на все, лише б уникнути законного шлюбу. Чому ж для них штамп у паспорті такий страшний?

Психологи стверджують, що ціла третина всього населення нашої планети відчуває панічний страх не те що шлюбу, а навіть більш-менш міцних зв’язків. Це відноситься як до жінок, так і до чоловіків. Сексологія ставить їм діагноз – інтимофобія.

Але ж цього самого інтиму у них в житті хоч відбавляй, як вони можуть його боятися?

Справа тут в іншому. Під інтимофобією розуміється страх отримати емоційну залежність від інших людей. Інтимофоби довгий час не відчувають ні найменшої потреби в створенні сім’ї, воліють одноденні численні романи.

Діагноз існує. А чи є хвороба? Психологи схиляються до іншого варіанту. Інтимофобію можна швидше описати як якусь особливість людського характеру, що йде з глибини інстинкту самозбереження. Негатив виливається на інтимофоби через те, що суспільство така позиція мало влаштовує.

Будь-які відносини інтимофоба тривають рівно до тих пір, поки він не відчує, що прив’язується до людини. Як тільки цей момент настане, відносини будуть розірвані, якими б прекрасними вони не були.

Звичайно, інтимофобію не можна назвати хворобою. Але її коріння простежуються, і родом вони з дитинства. Так, серед інтимофоби дуже багато тих, хто виріс без батька, або виховувався в родині, де домінуюча позиція була у матері, а батько був, як би ущемлений. Сильна і владна мати накладає відбиток у дитячу психіку, в ній формує установка на надмірну цінність своєї свободи.

Треба сказати, що інтимофоби і в дружбі не терплять тісної прихильності. Все їхнє оточення складається лише з приятелів, знайомих. А ось знайти близького друга їм практично неможливо.

У деяких випадках вже дорослий чоловік з усталеною психікою раптом виявляється в стані інтимофоба. Наприклад, це може трапитися у разі зради і догляду гаряче улюбленої ним жінки. Страх пережити ще один такий момент у житті не дозволяє ні одній представниці прекрасної статі зайняти гідне місце в його житті.

Виходить, що всі хвалені казанови – це не щасливі люди і прекрасні коханці, а всього лише жертви, причому жертви власної ж підсвідомості!

У житті інтимофоби вельми товариські, цікаві люди. Зазвичай завдяки численним романам швидко просуваються по кар’єрних сходах. Пристрасть до емоцій, які їм дають любовні романи, вони вже не можуть зупинитися.

Підводячи підсумки, відзначимо, що інтимофоби тільки здаються успішними, вільними людьми. Більшість з них усвідомлюють свою самотність. Рано чи пізно вони починають шкодувати про втрачені можливості, самотність вже не радує, а лякає. Але всьому свій час, а вони його витратили даремно.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини В чому таємниця Казанови?