Як зробити щоб дівчина сама за вами бігала? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Більшість чоловіків вважають, що саме чоловік повинен бігати за жінками. Однак ті хлопці, які користуються успіхом у жінок, не поділяють цю точку зору.

Ось чому вони завжди на вечірках з самими класними дівчатами. Яке би було ваше життя, якби замість того, щоб доглядати за дівчатами, вони б бігали за вами? Пропонуємо вам 10 порад, які допоможуть вам з’ясувати це.

1. Використовуйте “зворотний підхід”

“Зворотній підхід” – це коли ви говорите і робите все навпаки, у порівнянні з тим, що ви говорите і робите, щоб закадрити дівчину. Однак такий підхід передбачає, що жінка вже знає і довіряє вам.

Мета, яку ви переслідуєте, це НЕ намагатися бути милим і добрим, щоб заслужити її схвалення. Як же це зробити?

Одним із способів є використання саркастичних коментарів, які протилежні тим, які хоче почути дівчина.

Або ваша відповідь на її питання має бути протилежна тому, що вона очікувала почути, причому робити це потрібно тоном, який явно має на увазі, що ви просто смієтеся над нею. Якщо ви це зробите, то утворюється обернено-полярний зв’язок, що припускає, що саме вона буде вас переслідувати.

2. Читайте між рядків

Якщо ви говорите з дівчиною по телефону, і вона каже, що зустрічається з іншим, то ви повинні розуміти, що вона говорить це більше для себе, ніж для вас.

Можливо, вона просто випадково погодилася піти на побачення з іншим хлопцем, але до вас як і раніше відчуває симпатію, і їй необхідно це сказати вам, щоб себе переконати в тому, що вона не вільна.

Якщо ви опинилися в такій ситуації, то скажіть їй щось на зразок: “Да? Вітаю. Чи ти думаєш, що я намагався за тобою бігати? “. Вона не буде знати, що вам відповісти, і почне розуміти, що ви самостійний хлопець, якому не потрібна ніяка жінка, а це якраз той тип чоловіків, який ПОДОБАТИСЯ дівчатам.

Не дивуйтеся, якщо вона передзвонить вам протягом тижня, і скаже, що хотіла б піти з вами куди-небудь, оскільки вона не хоче більше бачити хлопця, з яким зустрічалася минулого тижня.

3. Не обмежуйтеся “сексуальними стосунками”

Коли я тільки почав вивчати питання “Як користуватися успіхом у жінок”, то ідея “переспати з дівчиною” здавалася мені набагато цікавіше, ніж зараз, оскільки вважав, що якщо зможу навчитися спокушати дівчину, то досягну успіху у будь-якої жінки.

Ну що я можу сказати тепер. Безліч хлопців з тих, які відмінно навчилися спокушати жінок, не можуть знайти “ту саму” підходящу йому жінку, з якою б вони хотіли провести своє життя.

А коли вони все-таки знаходять таку, то не можуть її утримати. Вважаю, що набагато цікавіше і корисніше зрозуміти, як і чому жінку тягне до чоловіка, і чому вона залишається з ним. З цими знаннями ви зможете знайти “свою” жінку і утримати її поруч.

У спокушанні немає нічого поганого, однак це тільки частина головоломки, яка сама по собі не зможе зробити вас щасливим і успішним в житті.

4. Припиняйте доглядати, починайте завойовувати її увагу

Існують два основних способи, за допомогою яких чоловік знайомитися з жінкою: залицяння і потяг. Якщо ви засновуєте свої відносини на потяг, то підхід значно відрізняється від залицяння.

Якщо ви доглядаєте за жінкою, то першою її реакцією буде “втекти”, а це ще більше вас заводить, і ви продовжуєте за нею бігати.

А якщо ви подобаєтеся дівчині, то її природною реакцією є бажання переслідувати вас. Це тонка, ледь вловима відмінність і складає все розмаїття світу.

5. Домінуйте

Залицяння засноване на вашому масштабі, і на те, що ви віддали, а це, в основному, має на увазі подарунки, обіди, квіти, компліменти і т.д.

Припиняйте доглядати, почніть привертати її увагу, і ви не повірите, як це переверне ваші стосунки з жінкою.

6. Будьте сильним

Жінки змінюють свою думку про чоловіка, якщо бачать, що він веде себе впевнено. Тому вам потрібно показати дівчині, що ви і є один з тих рідкісних хлопців.

І якщо вона сказала вам, що інший хлопець зацікавлений в ній, або що вона зайнята сьогодні ввечері, то ви повинні розуміти, що вона просто вас перевіряє.

Відповідайте просто: “Да ладно, я знаю, що це неправда”, і вона все зрозуміє. А що ще більш важливо, вона зрозуміє, що має справу із справжнім чоловіком.

7. Дотримуйтеся обраного курсу

Більшість чоловіків відразу орієнтують себе на залицяння за жінкою і пошук її розташування. Вона веде, ви за нею прямуєте.

В дійсності вона навіть не веде. Просто чоловік намагається переконати її в цьому за допомогою відповідних запитань і рухів тіла.

Це жахлива помилка, яка ні до чого не приведе. Замість цього, дотримуйтесь свого курсу, навіть якщо вона не “ведеться”. Нехай вона змінює свою поведінку, мову тіла, настрій згідно вашою поведінкою.

Ніколи не дозволяйте їй бути попереду. Покажіть їй, що ви з тієї категорії чоловіків, які звикли бути капітаном свого корабля, і це, безсумнівно, її приверне.

8. Ніколи не зупиняйтеся на півдорозі і не пояснюйте свої вчинки

Якщо ви зробили щось, що начебто засмутило жінку, не намагайтеся вибачатися або робити щось, аби підняти їй настрій.

Не потрібно відчувати або вести себе як винуватий чоловік або демонструвати їй, що вам незручно через те, що ви зробили. Просто поводьтеся так, ніби нічого не сталося.

Переходьте до наступної теми або історії. Якщо вона почне скаржитися, то просто скажіть, що це був просто жарт, і продовжуйте свою розповідь далі.

Якщо ви спробуєте зупинитися і почнете вибачатися за те, що сказали, то можете вважати, що для вас все закінчено. Якщо ви говорите щось, і їй це не сподобалося, то це ЇЇ проблема.

Жінки часто скаржаться, просто щоб подивитися, як ви себе будете поводити в такій ситуації. І якщо ви цьому не піддаєтеся, то значно збільшите її повагу і потяг до вас.

9. Покажіть, що ви нормальний чоловік

У нашому світі дуже багато різних придурків, збоченців і психологічно нестабільних хлопців, тому дуже важливо всією своєю поведінкою демонструвати, що ви не належите до таких суб’єктів.

Скажіть дівчині, що ви зайняті і повісьте трубку, навіть не пропонуючи їй прийти на побачення. Висміюйте дурну поведінку інших хлопців, які ведуть себе як слабаки. Якщо вона вам дзвонить, але не залишає повідомлення на автовідповідачі, скажіть, що вона вас переслідує, а нормальні люди залишають повідомлення.

Подібні дії покажуть їй, що ви не один з тих виродків, які відчайдушно хочуть залізти до неї в труси. І вона зрозуміє, що ви кращі від тих, інших хлопців, з якими вона зазвичай зустрічається.

10. Використовуйте її власні ігри на ній

Ми всі знаємо, що жінки люблять “грати в різні ігри”. А коли ви перевертаєте ситуацію і починаєте грати з нею в її ж гру, то це зміщує акценти на вашу користь.

Однією з моїх улюблених ігор є “Ти погано вихована дитина, і мені це не подобається”. Думаю, це не вимагає пояснень.

Інші використовують метод “Давай подивимося, хто буде більш зацікавлений”, і “Мене важко завоювати, і ти сама до мене прибіжиш”. Використовуйте ці методи, і незабаром ви зрозумієте, що вона усвідомлює, що не може чинити опір вам як особистості.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зробити щоб дівчина сама за вами бігала?