Як сподобатися її батькам? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У житті кожної молодої людини незмінно настає момент, коли з’являється необхідність знайомства з батьками своєї коханої дівчини. Звичайно, якщо відносини між молодими людьми серйозні, хлопцю доведеться продемонструвати всю свою чарівливість і докласти максимум зусиль, щоб сподобатися можливим родичам. Іноді таке знайомство просто необхідно, наприклад, якщо дівчина дуже залежна від батьків, які забороняють проводити їй вільний час в компанії незнайомих чоловіків, або ж дружба з ними може відкрити хлопцю нові перспективи і можливості. У будь-якому випадку, для молодої людини дуже важливо, щоб батьки дівчини склали про нього саме приємне враження і навчилися довіряти своєму потенційному зятеві.

Добитися поваги батьків дівчини хлопцю допоможе терпимість і ввічливість. Необхідно чітко позначити їм свою життєву позицію, розповісти про себе, свою роботу, прагненнях і плани на майбутнє, а також про те, яким чином молодий чоловік планує забезпечувати свою майбутню сім’ю, навіть якщо місцем його роботи буде ринок forex, однак, уточнювати під час першої зустрічі, що він збирається одружитися на їхні дочці, немає ніякої необхідності.

З цілком зрозумілих причин, молодій людині набагато простіше знайти спільні інтереси з батьком дівчини. Якщо він затятий мисливець чи рибалка, можна якось разом сходити на промисел, якщо ж тато – серйозний бізнесмен, можна спільно відвідати ділову виставку або конференцію або провести технічний аналіз фондового ринку, якщо, звичайно, і молода людина хоч трохи розбирається в цих питаннях . А ось з матір’ю дівчини необхідно бути якомога більш делікатним, ввічливим і попереджувальним.

Щоб викликати довіру у батьків, які жорстко контролюють дочку, хлопець може дати батькові номер свого мобільного телефону. Якщо одруження поки не входить у плани молодої людини, а батьки вважають по-іншому, навіть ввічлива заява про неготовність укласти шлюб у найближчому майбутньому може їм дуже не сподобатися. На поставлене запитання в лоб про одруження слід заздалегідь приготувати яку небудь жартівливо-філософську відповідь, яка не образить і не розгніває батьків дівчини.

Якщо батьки дівчини забороняють їй зустрічатися з хлопцем, можливо, вони зовсім не проти цих стосунків, а просто перевіряють міцність і серйозність почуттів молодої людини до їхньої дочки. У такому разі, хлопцеві необхідно якомога швидше познайомитися з батьками, навіть якщо робити цього зовсім не хочеться – альтернативного цивілізованого вирішення проблеми не існує. У будь-якому випадку, молодій людині ніколи не варто сприймати батьків дівчини як особистих ворогів, що заважають його щастю. Тільки в його власних силах перетворити батьків своєї дівчини якщо і не в друзів, то в дуже хороших знайомих.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як сподобатися її батькам?