Як розійтися з дівчиною? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Іноді ви починаєте відносини з милою дівчиною, але позустрічавшись з нею трохи часу, не можете зрозуміти, що ж саме в ній так вас зачепило, що всі навколо вже почали вважати вас парою.

При цьому дратують відносини тільки вас – самій дівчині поки невтямки, що вона не буде ні дамою серця, ні подругою. Зрозуміло, що пора закінчувати, але як це зробити швидко і з невеликими втратами?

Найпорядніший, але не найприємніший спосіб – розповісти все, як є. Принаймні, можна сподіватися, що ваша майже колишня обраниця виявиться людиною розумною, і не буде влаштовувати істерик. До речі, ви зможете не упустити власну гідність ні в її очах, ні в своїх. Чесність жорстока і немилосердна, але зате цілком благородна.

Ось деякі поради для страждаючих від нерішучості чоловічій половині людства. Одразу попереджаємо, що не кожна порада виконана з благородних починань, але на дворі двадцять перше століття, а тому дозволене і недозволене у з’ясуванні відносин кожен буде визначати виходячи з власного виховання.

Імітація відстороненості. Вам все одно, і ви не повинні проявляти ніякого інтересу до дівчини. Не дзвоніть, не зустрічайтеся, а якщо вже дама мала нахабство вас відвідати, надайте самий холодний прийом. Багато дівчат відмінно розуміють, що до чого, тому що самі не раз користувалися цим способом з набридлими шанувальниками.

Помічайте всі недоліки, і не важливо, чого вони стосуються – зовнішності або поведінки.

Як можна більше сперечайтеся, відстоюйте тільки свою точку зору, і ні в якому разі не йдіть на компроміси, навіть якщо абсолютно неправі.

Захоплюйтеся всіма жінками навколо, при цьому не кажіть ніяких компліментів дівчині, від якої хочете позбутися.

Стати занудою, захоплюючись нецікавим переказом звичайних банальностей, частіше зачіпайте нелюбимі і незрозумілі їй теми.

Запізнюйтесь на зустріч з нею. Регулярно і довго змушуйте дівчину чекати, не називаючи певних причин такої непунктуальність.

Вирушайте у підпілля. Надовго, так, щоб до вас не можна було додзвонитися або приїхати. І ні в якому разі не кажіть, що ви робили і де були.

Фліртуйте з її подругами у неї на очах.

Розмовляючи по телефону, обов’язково йдіть в іншу кімнату і закривайте двері. На питання: “хто дзвонив?” відповідайте, що колега, таким тоном, щоб вона почала сумніватися.

Проявляйте жадібність. Ніяких покупок, подарунків і походів в ресторан.

Посваріться із її близькими, неважливо з ким – батьками або подругами. У будь-якому випадку, це дуже ефективний спосіб розриву відносин.

Попросіть свого друга відправити вам компрометуюче SMS в той момент, коли ви з дівчиною.

Попросіться у довгострокове відрядження на роботі. Багато дівчат не переносять відносин на відстані.

Відмовляйтеся від сексу з нею під різними відмовками. Чим дурніші будуть відмовки, тим краще.

На робочому столі комп’ютера повинні бути тільки голі красуні. Те ж саме і з телефоном.

Вимажте свою сорочку помадою, обвішану жіночим волоссям і надухайтеся жіночою туалетною водою. Під час з’ясування відносин навіть і не пробуйте виглядати винуватим – все, що ви робите, ви робите з метою розлучитися, а не миритися.

І останнє – спробуйте зайнятися з нею сексом з самим відстороненим і бридливим видом, на який ви здатні. Красивим розставання не назвеш, зате спосіб діє практично безвідмовно.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як розійтися з дівчиною?