Як сконцентруватись на роботі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Психологи стверджують, що те, як ми виконуємо нашу роботу, залежить мало не в першу чергу від здатності до концентрації. Якщо ми не сконцентровані, то можна витратити багато часу і зусиль, але не одержати результату, який ми хотіли отримати.
Для того, щоб мозок працював в оптимальному режимі, досить небагато організувати свою трудову діяльність.

1. Правильний відпочинок. Навіть школярі знають: якщо погано або недостатньо спати, – будеш клювати носом і робота не піде. Отже, правило перше: режим. Вставайте і лягайте в один і той же час. Щоб не засиджуватися перед комп’ютером, придумайте собі ритуал відходу до сну, – випийте чай на травах, переберіться в ліжко з книжкою. Лягайте спати прокидайтеся в чітко встановлений час протягом місяця: цього терміну буде достатньо, щоб виробити звичку. Не спіть багато, – це теж заважає зосередженості.
2. Планування. Увечері напередодні робочого дня складіть план: що і в якій послідовності ви будете робити. Розставте пріоритети і вирішуйте проблеми по мірі надходження. Якщо ввечері виділити час на планування не вдається, визначте собі 30 хвилин на початку робочого дня, протягом яких ви зможете скласти свій список важливих справ.

Якщо відчуваєте, що справ багато, – вимкніть усі месенджери, на зразок ICQ, вони напевно будуть тільки забирати вашу увагу.
3. Правильне харчування. Напевно ви самі помічали, що після щільного обіду, особливо якщо ви їли щось жирне і важке, думати особливо нелегко: хочеться поспати або просто відпочити, але аж ніяк не приступати до напруженої трудової діяльності. Отже, якщо хочете плідно попрацювати – вибирайте на обід складні вуглеводи, нежирну білкову їжу, овочі.

4. Зарядка. По-перше, починайте з неї день. Для різноманітності обливайтеся холодною водою, це підбадьорить вас перед робочим днем. Якщо вдома займатися не хочеться – почніть день з невеликих пробіжок. Кілька кілометрів легким підтюпцем, контрастний душ, – цього буде достатньо, щоб поліпшити стан тіла і розуму. По-друге, не забувайте розминатися протягом дня.

5. Перерви. Обов’язково відпочивайте протягом дня. Бажано щогодини робіть перерви, – пройдіться по повітрю протягом 10-15 хвилин, або розімніть. Навряд чи більшість офісів мають можливість поставити де-небудь в приміщенні тенісний столик, але навіть якась гра на зразок “дартс” допоможе перемкнутися й розім’яти м’язи.

6. Ноотропи. Це помічники для тих, у кого дуже багато роботи, і дуже мало часу. Ноотропні препарати допомагають поліпшувати концентрацію і “проходити” через складні періоди без стресів. Один з нових і найбільш досконалих ноотропів на сьогоднішній день це Фенотропіл. Фенотропіл на зорі 80-х був синтезований для потреб авіакосмічної медицини, а з часом отримав широке клінічне застосування. Фенотропіл застосовується один раз на добу, переважно зранку і практично не має побічних ефектів. Перед початком прийому цього препарату обов’язково проконсультуйтеся у лікаря!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як сконцентруватись на роботі?