Топ-5 ефективних способів скинути вагу PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Зайва вага зараз є великою проблемою для багатьох людей. І якщо взяти до уваги той факт, що кожен шостий житель нашої планети має проблеми із зайвою вагою, то стає зрозуміло, чому питання «Як скинути зайву вагу?» Настільки актуальне в даний час.

Наведемо 5 ефективних способів фізичної активності по боротьбі із зайвою вагою.

1. Велоспорт

Їзда на велосипеді – це один з кращих способів привести практично всі групи м’язів в тонус. Починати варто з коротких велопрогулянок, з часом додавати час їзди, нові маршрути і рівень навантаження. Таким чином ти поєднати приємні для себе поїздки з хорошими тренуваннями.

2. Біг під гору

Такий біг допоможе тобі здобути ідеальну фігуру, позбавлену неприємних жирових відкладень. Перед початком кожного забігу необхідно проводити 15 хвилинну розминку, щоб розігріти всі м’язи. Якщо немає можливості займатися на вулиці, то ти можеш робити це на біговій доріжці в тренажерному залі, попередньо встановивши її на підйом 10%.

Потім переходь на спринт протягом 20 секунд, після цього починай поступово сповільнюватися. Повторюй цю серію 8 разів, щоб досягти найкращого результату. Рекомендуємо включити таке тренування в свій розклад раз на тиждень.

3. Вправи з гантелями

Вправи з гантелями сприяють спалюванню жиру в організмі. Для кращого результату включи в своє тренування 4-5 вправ з гантелями 4 рази на тиждень. І незабаром ти зможеш відчути результат.

4. Гребний тренажер

Експерти з фітнесу єдині в думці про те, що гребний тренажер незамінний, коли мова заходить про спалювання жиру. Такий тренажер дозволяє позбавлятися від калорій на дуже високій швидкості. 2-3 тренування в тиждень на гребному тренажері не змусять чекати результат.

5. Плавання

Плавання здатне спалювати рівно стільки калорій, скільки біг і альпінізм, тому воно може бути рекомендоване для тих, хто почав боротьбу із зайвою вагою. 35-45 хвилин на день плавання збільшують швидкість обміну речовин у людському організмі, а також сприяють швидкому спалюванню калорій. А також не забувай, що плавання відмінно формує мускулисту фігуру.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Топ-5 ефективних способів скинути вагу