Як про все дізнаються її подруги? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Є в сексі ролі, які ми на себе так чи інакше приміряємо, але про які воліємо не говорити з мужиками. Бувають і невдачі, від яких навіть перед самим собою соромно – не те що перед чесним народом.

Про щось говорити незручно, про щось – не круто, щось взагалі може вбити твою репутацію серед товаришів.

Так от, знай: все це вона найімовірніше обговорить з подругами. Похвалиться або поскаржиться, запитає ради або ж просто не зможе стримати натиск вражень. Науково доведено, що жінка може зберігати таємницю не довше 47 годин 15 хвилин. І це тільки в тому випадку, якщо у неї вистачає мізків зрозуміти, що таємниця, а що ні. Звичайно, є ймовірність того, що твоя подруга вирішить залишитися наодинці зі своїми горем чи радістю, але можеш особливо на це не розраховувати. Тому, не соромся своєї сексуальної поведінки, а фейли – просто не допускай.

Mr. Скорострел

Неважливо – чи справді ти не думаєш про задоволення подруги, просто економиш чи свій час, або так випадково сталося, – будь впевнений: вона запам’ятає і помститься. Причому, навіть якщо їй не вдасться зафіксувати у своїй пам’яті точні тайм-коди, вона їх додумає – і явно не в твою користь. Перебільшити в бік применшення.

Порада: Все не так страшно, як здається на перший погляд. Не потрібно битих 40 хвилин пижитися, щоб спробувати висікти вогонь із каменя. Будь упевнений – так їй точно не сподобається. Тут на допомогу тобі може прийти старий добрий метод, яким, чомусь, рідко користуються чоловіки. Попередні ласки! У цьому немає нічого складного: тут поцілував, там погладив. Головне в цій справі діяти в міру активно. І успіх забезпечений! Дивишся-і пройшли чергові 15-20 хвилин. Далі, повір, їй самій багато часу і не знадобиться.

Mr. Pussy

Ти ні за що в житті не зізнаєшся друзям, що робиш це. Можливо, ти навіть не робиш це з принципу, або просто брезгаїшь – а даремно! Знай, що якість борщу та котлет прямо пропорційна якості кунілінгуса. І що без регулярного орально-генітального подвигу з твого боку ризикуєш ти, друже, в гіршому випадку стати рогоносцем, в кращому – придбати репутацію козла серед її подруг. У них в голові щільно засів стереотип: не робить – значить не любить. Але гірше буде, якщо все ж ти не брезгуешь орально задовольняти свою жінку, і про це дізнаються мужики. Глум на цю тему до гробової дошки тобі просто гарантований! Ти здивуєшся, наскільки Васьок, не здатний зазвичай зв’язати три слова в речення, може бути винахідливим по словесній частині, коли мова йде про твоє інтимне життя. Що ж робити?

Порада: Тримай язик за зубами. У сенсі, не замість кунілінгуса, а після кунілінгуса. Мужикам не обов’язково знати всі подробиці твоїх постільних подвигів. Бо поки вони не знають, ти нормальний пацан. Якщо дізнаються, ти станеш позорищем. Кому потрібні ці гойдалки? Те, що робити кунілінгус таки потрібно – це незаперечно, так що змирись. І запам’ятай: стати майстром цієї справи не так вже й легко. По суті, оральні ласки – це вищий пілотаж, який є одним з критеріїв гармонійних стосунків в ліжку, і відповідно поза нею. Так що запасіться терпінням і ентузіазмом, і попроси партнерку увійти в становище і на перших порах тобі допомагати.

Mr. Маленький

Так склалося. У тебе маленький. Приховати цю прикру анатомічну помилка від мужиків цілком реально – не бігаєш ж ти перед друзями з приладом наперегонки кожен день. А от з жінками все набагато складніше. І повір, сам статевий акт – це не найбільше приниження, яке тобі постає пережити. Навіть не сумнівайся, що після вона обговорить це з подругами. Мотивації у жінок в таких ситуаціях дві: по-перше, необхідно попередити товаришок про майбутню небезпеку (тобто на тобі, фактично, ставлять клеймо «ШЛЮБ»), по-друге, чисто поржати. Ти здивуєшся, наскільки Манька, далеко не в усьому досі розумна, може бути витончена у своїх порівняннях. Вона детально опише, як ти заплутався своїм корнішончіком в її статевих губах, і як вона відчувала себе гігантською рослиною, яку намагається обпилити маленька колібрі. Чудовисько ця Манька, просто чудовисько. Насправді, не смішно.

Порада: І правда, нічого смішного в цьому немає. Це реальність, в якій доводиться житти тисячам чоловіків. І, між іншим, деякі непогано справляються. Теоретично, можна витратити гроші, пройти через приниження, і шляхом немислимих зусиль і хірургічного втручання збільшити своє господарство приблизно на 3 см. Але це зовсім необов’язково. Головне в цій справі – техніка. Якщо не бути в ліжку розгубленим Буратіно, а підключати в процесі руки, язик і, можливо, деякі іграшки з секс-шопу, – можна домогтися вражаючого ефекту. Так, тобі не бути Казановою в цьому житті, але при наявності непоганої техніки і хорошої презентації, ти зможеш зустріти ту саму жінку, яку все це влаштує.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як про все дізнаються її подруги?