ТОП-5 міфів про сімейне життя PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Принц скаче на білому коні, цілує сплячу Красуню, і вони разом в променях призахідного сонця ховаються за обрієм, щоб жити довго і щасливо. Казки, звичайно, радують і розважають, але коли справа доходить до справжнього шлюбу, казкові історії тільки дарують нам ілюзії, які часто руйнуються відразу після весілля.

Міф 1. Шлюб змінює все (абсолютно все!)

Ідея, що все у вашому житті після шлюбу зміниться (в кращу або гіршу сторону), звучить абсолютно безглуздо. Уявіть собі двох нещасних людей – погана робота, проблеми зі здоров’ям, шкідливі звички і невдалі стосунки. Якщо ці дві людини зустрінуться, закохаються і одружаться, то мало що в їх житті зміниться. Це, звичайно, дуже радикальний приклад, але правда в ньому є.

Шлюб не звільнить вас від шкідливих звичок, не просуне вас по кар’єрних сходах і не змінить ваше ставлення до життя. Все залежить тільки від вас, а не від людини, на якого ви сподіваєтеся, що він змінить ваше життя.

Міф 2. В одружених менше сексу

Дослідники університету в Чикаго встановили, що сімейні пари мають більше сексу, ніж самотні люди. Подружні пари сексуально активніші від 25 до 300% більше, ніж неодружені люди, в залежності від віку. 43% одружених чоловіків зізналися, що займаються сексом, принаймні, два рази на тиждень, і тільки 1,26% самотніх чоловіків мають секс так часто.

Зрозуміло, що часто інтимне життя подружжя страждає (безсонні ночі через маленьких дітей, постійна втома і роздратування), але це все тимчасово. В цілому сексологи називають шлюб воротами в насичене сексуальне життя.

Міф 3. «Нагулявся! Тепер з задоволеннями покінчено »

Зрозуміло, що кожен, хто вступає в шлюб, повинен усвідомлювати: шлюб приносить нові обов’язки – вірність, відмову від деяких звичок, навіть зміна стилю життя, але ніяк не кінець задоволень! Ви як і раніше будете радіти життю (якщо, звичайно, до цього теж раділи) і навчитеся одержувати задоволення від нових речей. Якщо раніше вас радували посиденьки з друзями і ночі в клубах, то тепер вам будуть приносити задоволення перші дитячі кроки або слова, спільні сімейні свята або вечора з коханою людиною.

Міф 4. Шлюб – це робота

Ми чули цю фразу мільйон разів: «Шлюб – це дуже важка робота». Насправді? Звичайно ж, ні. Шлюб – це робота, якщо ви вважаєте секс непосильною обов’язком, якщо прогулянки в осінньому парку для вас тягарем, якщо розмови за вечерею вас напружують.

Шлюб не повинен вимагати зусиль. Шлюб вимагає уваги. Одна з кращих вправ у шлюбній терапії – це в кінці дня сісти на дивані обличчям один до одного і розповідати протягом 5 хвилин про те, що сталося в цей день. Ось і все. Ви просто сидите і розмовляєте, тим самим даючи зрозуміти один одному: «Ти мені потрібен / а».

Міф 5. Фінішна пряма під назвою «Шлюб»

І хоча весілля – це початок шлюбу, багато людей розглядають це торжество як початок кінця – фініш. Свідомо чи підсвідомо, багато хто вважає, що вони вже знаходяться на вершині Евересту і більше прагнути нікуди. Шлях пройдено. І вже після весілля чоловік починає ігнорувати телефонні дзвінки дружини, а дружина в свою чергу лінується приготувати щось смачненьке на вечерю – тоді починається період локшини: Локшина на вухах і Лапша в тарілці.

А що ж тоді залишається? Як навчитися не впускати такі «міфи» у своє сімейне життя? Поради дає саме життя: приділяти більше уваги, підтримувати романтику і давати зрозуміти, що тобі потрібна і дорога ця людина.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 міфів про сімейне життя