Що ховається в пиві? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Пиво, як і вино не містить жирів. У ньому міститься білок, фолієва кислота, калій, вітамін B12 і селен, а також у невеликій кількості деякі корисні поживні речовини. Тим не менше пиво входить у п’ятірку найбільших постачальників калорій.

Два келихи пива містять від 300 до 400 калорій. Дабл гамгургер, два шматки курки з сиром або печеню з яловичини містять приблизно таку ж кількість калорій.

Між темним і світлим пивом різниця в калоріях незначна. Так, келих світлого пива містить близько 100-130 калорій, а келих темного пива 150-200. Колір напою вказує на процентний вміст алкоголю в ньому.

Необхідно також знати, що алкоголь містить близько 7 калорій на 1 грам, виходячи з цього, більший вміст алкоголю в пиві означає більший вміст калорій. Алкоголь по калорійності практично не поступається жирам (9 калорій на грам) і майже в два рази перевищує калорійність вуглеводів і білків (близько 4 калорій на грам).

Є така думка, що зловживання пивом завжди призводить до утворення «пивного живота». Тим не менш, він може з’явитися від зайвих калорій і «непивного походження».


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що ховається в пиві?