Який сік корисний для чоловіків? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Як часто ви п’єте соки або фреші? А адже це справжнє джерело вітамінів і мінералів для вашого організму! Вони не створюють навантаження на шлунок і забезпечують організм потрібною запасом цінних речовин. Особливо, для чоловіків!

Гранатовий сік корисний для чоловічої потенції, так як він впливає на окис азоту і розслабляє кровоносні судини, покращуючи кровообіг у всьому організмі. Це позитивно впливає на тривалість ерекції. У гранатовому соку містяться такі корисні вітаміни, як А, B1, B2, B6, C, і мікроелементи – залізо, калій, магній і фосфор. За кількістю антиоксидантів цей сік обійшов навіть червоне вино
Гарбузовий сік багатий цинком, і відповідно підвищує рівень тестостерону. Часто, саме його вживають для профілактики простатиту

Кавуновий сік дуже корисний. Він зберігає в собі весь комплекс корисних речовин. Цей сік не тільки чудово втамовує спрагу – його ще застосовують при хронічних хворобах. В одній склянці кавунового соку – білки, жири, вуглеводи, чиста природна вода. А також – вітаміни та мінерали.

Сік із селери особливо цінний. В ньому є багато речовини андротестосерона, яке перетворюється в тестостерон. Його рекомендують пити не тільки для підвищення потенції, але і при хворобах кишково-шлункового тракту та сечокам’яної хвороби

Пити соки і фреші потрібно за годину до їжі. Якщо ж вживання свіжих соків поєднати з їжею, то ефект від них буде мінімальний.

Пити сік-фреш потрібно відразу після того як віджали його. По-перше, корисні речовини, стикаючись з соковижималкою і повітрям, втрачаються. По-друге, свіжовичавлений сік швидко розшаровується і втрачає свої смакові якості.

Головне, пам’ятайте, що соки мають як показання, так і протипоказання. А в багатьох магазинних соках є багато консервантів, які продовжують термін придатності продукту, але знижують його цінність. Так що краще готувати соки самим.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Який сік корисний для чоловіків?