Чому жінкам подобаються високі чоловіки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ні для кого не секрет, що жінки тануть перед високими, могутніми чоловіками. Вчені з університету Юти, США, вважають, що це можна пояснити за допомогою теорії еволюції.

З погляду еволюційної теорії, людина встала з чотирьох кінцівок на ноги тому, що це зробило його сильнішим у боротьбі за виживання. Удар стає більш сильним, якщо його наносити зверху, а не знизу, що дає прямоходящому значну перевагу. Можливо, саме тому чоловік більш високого зросту асоціюється у жінки з силою і здатністю захистити її і дітей від небезпеки.

Чому ж сьогодні, коли в змаганні між чоловіками фізична сила не відіграє такої ролі, як володіння владою або зброєю, жінки як і раніше небайдужі до високих представникам сильної статі? Вчені пояснюють це тим, що зброя масового знищення з’явилося лише 15 поколінь тому. У зв’язку з цим не дивно, що жінки досі оцінюють силу і надійність чоловіків на підставі їх фізичних даних.

Окрім іншого, високий зріст ми інтуїтивно пов’язуємо зі здоров’ям, домінуванням в соціумі і підвищеним рівнем інтелекту, як у чоловіків, так і у жінок. Таким чином, високорослі партнери можуть передати «хороші гени» своїм дітям.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому жінкам подобаються високі чоловіки?