Як повернути колишню пристрасть? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Багатьом парам знайома ситуація, при якій секс перестає бути пріоритетом, поступаючись місцем повсякденним турботам про побут і родину, особливо після декількох років спільного життя і нерідко – після появи дітей. Разом з цим з відносин йде особлива близькість і почуття взаємозв’язку. На жаль, ця ситуація типова і цілком обгрунтовано викликає занепокоєння – оскільки секс, з його нейрохімічними можливостями, відіграє основну роль у формуванні емоційного зв’язку.

З оригінальним вирішенням цієї проблеми виступив Йен Кернер, автор книги “Sex Detox”. Як випливає з одного тільки назви, він пропонує парам, що відчувають нестачу сексуального потягу програму «сексуальної детоксикації», а саме припинити на час сексуальні відносини: «Для багатьох секс стає отруйною речовиною, і єдиний вихід – почати все знову».

Нерідко замість того, щоб освіжити стосунки і посилити взаємозв’язок між партнерами, секс починає виступати в парі як інструмент заподіяння болю один одному. Негативу між ними часом настільки багато, що спроби заново відновити фізичну близькість заздалегідь приречені на провал. Тому Кернер вважає оптимальним рішенням для пари повне припинення сексуальних контактів до того моменту, коли вони не розберуться з тими проблемами, які отруювали їх відносини. За його спостереженнями, зазвичай місяця виявляється цілком для цього достатньо.

Перерва в сексі дозволяє сконцентрувати увагу на тих проблемах у відносинах, які зазвичай важко і усвідомити, і вирішити. Незважаючи на те, що до моменту, коли виникає необхідність в «детоксикації», секс вже відсутня як явище, усвідомлена сексуальна пауза здатна викликати взаємний інтерес і бажання. У розумінні цілей сексуальної паузи і полягає різниця між утриманням і уникненням сексу. Перерва в сексі може дати можливість приділити і належну увагу своєму здоров’ю. Цей аспект не менш важливий, так як часом сексуальний дисонанс в парі виникає по чисто «технічних» причин – через гормональні порушення, анемії, нестачі сну або стресу. Сексуальна пауза – непоганий привід розібратися в уявленнях про секс, сформованих з дитинства, у своїй сексуальній історії і зрозуміти, яким чином попередній досвід впливає на поточні взаємини.

У кожного з нас є своя індивідуальна, унікальна концепція сексу – сукупність зорових образів, звуків, запахів, вражень і почуттів, що накопичуються протягом усього життєвого і сексуального розвитку. Перш, ніж перейти до сексу після перерви, необхідно з’ясувати, які ж моменти є основними в сексі для кожного конкретно. Для цього Кернер пропонує відповісти собі на декілька питань:

- Позначте для себе три найулюбленіші свої сексуальні фантазії. Що є найбільш збудливим в кожному випадку? Поспостерігайте, як ваші фантазії змінювалися з плином часу;

- Складіть список своїх найбільш яскравих еротичних спогадів. Це не обов’язково повинні бути саме сексуальні дії; в ваш особистий список можуть входити навіть не здаються сексуальними на перший погляд картини в галереї або навіть прогулянка під дощем;

- Протягом наступних декількох днів ведіть щоденник, куди записуйте враження і відчуття (не менше п’яти в день), які змусили вас згадати про задоволення у сексі або випробувати порушення;

- Порівняйте ці записи із спостереженнями вашого партнера і визначте загальні елементи, щоб краще зрозуміти, що збуджує вас обох.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як повернути колишню пристрасть?