Як спокусити дівчину на танцполі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Кращий варіант для зваблення дівчини – повільний танець.
Припустимо, тобі вдалося познайомитися з дівчиною в нічному клубі. Мило розмовляючи з нею за барною стійкою, ти почув, що почався повільний танець, без зволікання веди красуню на танцпол.
Успіх у повільному танці залежить від впевненості в собі, хоча делікатність і ввічливість відіграють не меншу роль. Перед тим як зробити новий крок до спокушення дівчини в танці, необхідно бути абсолютно впевненим, що жінка до нього готова, і не робити ніяких сексуальних дій до тих пір, поки жінка не почне відчувати збудження і буквально сходити з розуму від передчуття статевої близькості. Погладжуючи рукою її спину, будь уважним і спостерігай за її реакцією, не упускаючи будь-якої сприятливої ​​можливості. Якщо дівчина не проявляє реакції, то так само неквапливо продовжуй як, якомога ближче притискатися до неї, просуваючись сантиметр за сантиметром по її території, і в той же час не лишай її можливості реагувати на твої дії. Можливо, вона всього лише соромлива, і її потрібно небагато розігріти. Якщо на неї взагалі нічого не діє, то, як тільки закінчиться повільний танець, подякуй її за танець і запропонуй заглянути в більш тихий куточок, де можна спокійно поговорити. Ні на мить не випускай її руки!
Якщо вона під час танцю почне погладжувати твої плечі, груди або шию, ще сильніше притисніться до неї, щоб твоє тіло якомога більше стикалося з нею. Вона виляє і рухає стегнами, роби те ж саме у відповідь і почни цілувати її шию. Продовжуй обсипати її поцілунками по напрямку до вуха, а потім поцілунок в мочку, щоки, губи. Тепер все йде належним чином, ти на напів-шляху до того, щоб затягнути дівчину в ліжко. Швидше за все, якщо дівчина взаємно реагує на твої дотики до неї, вона кинестетік (психологічний тип). У цьому випадку забудь про розмови. Тобі потрібно залишитися з нею на танцполі, повільно цілуючи та ніжно розігріваючи її, обертаючи і виляючи стегнами, або, якщо зараз почне грати швидка музика, вести її в затишний куточок, де ви більш відверто і сміливо займетеся петтінгом.
Очевидно, прийшла пора тобі задуматися, а чи не викликати таксі.

Основні правила соблазнения дівчини на танцполі:
Упевнений, що звабити і спокусити красиву дівчину в танці буде неважко, якщо послідовно виконувати наступні рекомендації:

1. Під час повільного танцю з дівчиною, спробуй повторювати її рухи і не відводь від неї погляду (тривалість: приблизно 3 хвилини).
2. Почни використовувати метод кінестетики (дотику) – наблизити свою руку до її плеча, а потім повільно, зрідка торкайся її тіла, переміщай руку назад, до її спини. Роби все це в такт з музикою і дивися їй в очі. Як тільки права рука обійме спину дівчини, виконай те ж саме лівою рукою, але не притискає дівчину до себе (тривалість: приблизно 2 хвилини).
3. Починай повільно погладжувати її спину і злегка притискати до себе, але так, щоб вона могла підняти свої руки вгору і, в свою чергу, обійняти тебе (пам’ятай, примус суворо заборонено). Постійно погладжуючи дівчину руками, неквапливо переміщай їх вниз, до її талії. Пересуваючи руки вниз, трохи сповільнити швидкість. Рухи жінки теж почнуть сповільнюватися в такт з тобою. Вона, можливо, навіть і не помітить, що ти перестав слідувати за ритмом музики (тривалість: приблизно 4 хвилини).
4. Тримай руки на її стегнах, повільно нахиляй свою голову до неї і злегка дихай на її шию. Цілувати її ще рано.
5. Неквапливо проведи руками по її спині вгору, а потім вниз. Користуючись відповідним моментом, притисни свою голову до її шиї і тихо дихай. Ще сильніше притисни свою голову до неї. Спостерігай за її реакцією. Можливо, вона захоче закрити очі, щоб краще відчути всю красу сексуальних дотиків (тривалість: приблизно 3 хвилини).
6. Опускай свою голову і руки ще нижче, поступово притискаючи дівчину до себе. Проведи руками вниз до її стегна, потім назад. Твоє тіло повинне бути постійно притиснутим до неї. При таких зіткненнях, дівчина повинна згинатися від задоволення, але не роби нічого відверто сексуального та негожого. Знову розправ свої плечі, потім схили голову і дихай на її шию (тривалість: приблизно 3 хвилини).
7. Обійми її спину руками і дай їй можливість підняти свої руки вгору і вона відповість тобі тим же. Тепер притисни її до себе якомога сильніше, обійнявши за талію. Якщо ти все зробив правильно, то дівчина повинна увійти в стан глибокого трансу.
8. За допомогою рухів, що погладжують, знову повільно переміщай свої руки вгору до її плечей. Як тільки вони опиняться на її плечах, раптово зупинись і прибери руки в сторону – вони повинні як би зависнути в повітрі. Сам же залишайся поруч з нею, як і був. Вона повинна зрозуміти цей натяк і, в свою чергу, почати погладжувати твоє тіло.
9. Розгорни дівчину так, щоб перед тобою була її спина. У момент повороту ви випробуєте якусь незручність – між тілами немає дотику, – тільки таким чином дівчину можна вивести зі стану трансу. Потім схили над нею свою голову і ніжно подми на її шию, прошепоти їй на вушко ласкаві слова (“мені дуже подобається дивитися, як ти танцюєш”). Пам’ятай, до цього моменту ви ще не сказали один одному жодного слова, тому звук твого голосу сильно сп’янить її.
10. Повтори все те, що ти робив раніше (відведи руки в сторони, потім опусти їх вниз до її стегнах), але не торкайся її грудей або промежини. Нехай вона замре від передчуття майбутніх задоволень.
11. Знову розверни її обличчям до себе і міцно притиснись до неї, дихаючи їй у шию. Ви продовжуєте повільно танцювати і щосили притискатися один до одного, незважаючи, що ритм музики вже змінився на  швидкий.
12. Наблизитися до неї так, як ніби ти хочеш її поцілувати, але відстань між вашими губами не повинно бути менше пари сантиметрів – цілувати дівчину ще рано. Це заінтригує її. Дівчина не буде знати про що думати, чи то ти чекаєш, коли вона перша поцілує тебе, то ти її просто дражниш. Після чого, ваші губи повинні наблизитися до відстані одного міліметра, а ваше дихання звучати в унісон.
13. Ви зливається в глибокому поцілунку, і він триває вічність.

P.S. Я думаю, немає ніякої необхідності зайвий раз нагадувати, що тобі зовсім нема чого розкланюватися перед Дамою після танцю, говорити чергову фразу: “Спасибі, буду радий побачити тебе ще раз”, і ретируватися. Ти прийшов у клуб не для того, щоб трохи побігати і пострибати. Тому не слід і їй давати привід зробити те ж саме.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як спокусити дівчину на танцполі?