Як продукти підвищують холестерин? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Навіть якщо у вас немає спадкової схильності до серцево-судинних захворювань, їх можна роздобути, харчуючись «як попало». Здорове харчування вкрай важливо для здоров’я серця і судин.

Холестерин в крові не піднімається за ніч – це відбувається поступово. Причиною цього є те, що ви їсте. Перегляньте свій раціон. І виключіть з нього 5 головних ворогів судин – блюд, що підвищують холестерин:

1. Фарш з м’яса індички. Це непогана заміна яловичого фаршу, проте пам’ятайте, що в 80 грамах індичого фаршу все ж міститься 12,5 грамів жиру.

2. Цукор, який ви додаєте в їжу і напої. Згідно з нещодавнім дослідженням, його надмірне вживання підвищує рівень ліпідів у крові. За словами лікарів, з цукром повинно надходити не більше 100 калорій в день (в тому випадку, якщо в день ви споживаєте всього 2000 калорій).

3. Картопляне пюре. Як правило, воно містить велику кількість масла, молока і сметани, що фактично перетворює його в бомбу з насичених жирів.

4. Піца. Всього в одному шматку піци міститься 10 грамів жирів, з них 4,4 грами насичених жирів. Постарайтеся не їсти більше одного шматка і замовляти овочеві піци замість пепероні.

5. Попкорн. У середній порції попкорну, яку можна купити в кінотеатрі, міститься 60 грамів насичених жирів і 1 200 калорій. Беріть маленьку порцію або хоча б постарайтеся відмовитися від традиційних добавок до цього снеків – таких, як сир або масло.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як продукти підвищують холестерин?