Як зранку прокинутися? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Всім нам не з чуток відомо, як важко прокидатися рано вранці. Почувши звук ненависного будильника, думаєш лише про те, як би залишитися в ліжку хоча б на півгодинки, а ще краще на годину-другу! Але, на жаль, доводиться залишати обійми теплої ліжечка, на дотик пробираючись до ванної кімнати. Зумівши, нарешті, розкрити очі, вмиваєтеся холодною водою, і, стикаючись в дзеркалі з чиїмось опухлим відображенням, запитуєте себе: «Хіба це я?!»

Однак потім ви згадуєте, що часу на роздуми вже не залишилося, тому швидко збираєтеся, похапцем натягуючи одяг і взуття. Вибравшись з будинку, сідайте в першу-ліпшу маршрутку і їдете.

«Ух-х! Вчасно ». Вбігає в офіс, по купі паперів дізнаєтеся свій «улюблений» робочий стіл. А потім сідаєте зручніше і … засинаєте! Це, зрозуміло, чудово до того моменту, поки не з’явиться начальник, який намагається порушити ваш сон, використовуючи виття дикої сирени. Однак під таку “музику” навряд чи можна заснути!

Але як же бути, якщо вам просто необхідно виспатися? Може, поміняти режим дня, намагаючись лягати раніше? На словах це зробити дуже легко. Але якщо ви ставитеся до «сов», для яких ранній сон – це скоріше нонсенс, ніж норма життя, то доводитися шукати інше рішення.

Щоб постійно висипатися, найкраще завжди заводити будильник на чітко визначений час, не роблячи поблажок навіть на вихідних. Тоді прокидатися саме в цей час увійде у вас у звичку, а незабаром ви зможете легко прокинутися навіть раніше, ніж прозвучить сигнал вашого будильника. Крім того, можна поставити будильник за півгодини до того моменту, коли вам потрібно прокинутися. Якщо не впевнені, що вам вдасться прокинутися самостійно через ці півгодини, то для підстраховки увімкніть функцію повторного сигналу.

Отже, повалявшись 30 хвилин, відкриваємо очі. Проте ні в якому разі не можна різко вистрибувати з ліжка. Просто для того щоб нашому мозку вдалося почати працювати, йому потрібна в п’ятнадцятихвилинна пауза, під час якої відбувається «завантаження всіх його систем».
Ну, а ви тим часом зробіть зарядку. Тільки не ці обридлі присідання і повороти, а особливу, для якої зовсім не потрібно покидати м’яке ліжечко.

1. Щоб якнайшвидше розбудити наш мозок, позіхайте від душі, так як під час позіхання в мозок потрапляє більше кисню.

2. Зробіть зарядку для очей, тому адже у них попереду напружений робочий день. Не повертаючи голову, озирніться по сторонах: огляньте кімнату, вигляньте у вікно, роздивіться візерунки на стелі, стінах і т.п.

3. Після огляду кімнати, ви, звичайно, не виявите нічого нового. Однак тепер настала пора перейти до самої приємної процедури: потягування.

Не варто нехтувати і водними процедурами. Тільки не затьмарюйте свого існування умиванням холодною водою. Це надто жорстоко! Краще відрегулюйте в крані ледь теплу воду, і після вмивання промокніть обличчя серветкою або рушником. Це теж дуже бадьорить. А ще краще використовувати для вмивання мінеральну воду, тільки не холодну і, природно, негазовану. Шкіра обличчя після такої процедури «розцвіте» буквально на очах, адже це не просто освіжає, але і збагачує її корисними мінералами. Ну і, зрозуміло, якщо час дозволяє, прийміть приємний прохолодний душ. І не забудьте почистити зуби, жувальні гумки або льодяники – це, може бути і добре, але щітка справляється з бактеріями набагато краще.

Також не варто відмовлятися від сніданку. Тільки замість звичної кави краще випити чашечку зеленого чаю. Адже чай не тільки тонізує, але і нормалізує ваш артеріальний тиск. І вже після цього можна у всеозброєнні відправлятися на роботу.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зранку прокинутися?