Як правильно поєднувати кольори і відтінки при виборі сорочки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Більшість чоловіків носять білі сорочки. Білі сорочки дуже популярні, тому що вони легко поєднуються з костюмами і краватками та надають суворий вигляд. Чоловіки, тим самим, можуть легко уникнути помилки в поєднанні кольорів і будуть сприйматися оточуючими, одягненими зі смаком.
Що стосується інших кольорів, то тут потрібно звертати увагу на багато аспектів. У цій статті ми поговоримо з вами про таку важливу частини образу, як кольори і відтінки одягу і чому вони важливі.
Ну, по-перше, за допомогою правильно підібраних кольорів в одязі можна скласти дуже грамотний і гармонійний образ, а по-друге, за допомогою потрібних кольорів (для кожного індивідуально) можна вигідно підкреслити індивідуальні особливості вашої зовнішності. Найголовніше, що не варто забувати, це сорочка практично завжди повинна бути світліше костюма.
Перш за все, потрібно зрозуміти, що таке кольор, а що таке відтінки. Всі пам’ятають веселку (червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий)? Так от, кольорів всього сім, решту – відтінки: у кожного кольору вони є, і діляться на холодні і теплі.
Думаю, багато хто з вас чули про кольоротип, але я до них ставлюся досить холодно. До прикладу, мій кольоротип це контрастна зима, але варто мені засмагнути на сонці, і я вже не «зима», а «осінь», і що, мені гардероб викидати?
Тому я пропоную абстрагуватися від кольоротипу, і розглядати кожен випадок індивідуально, з індивідуальним підбором кольорів, які йдуть саме вам. В цілому типаж всіх людей ділиться на два типи: люди з контрастною зовнішністю, і люди з приглушеними рисами обличчя. Контрастна зовнішність – це дуже світла, майже біла шкіра, темне волосся і яскравого відтінку очі. Якщо у вашого волосся і тону шкіри немає яскравого відмінності, то у вас приглушена зовнішність. Головний критерій вдало підібраного коліру як елементу гардероба – те, що цей колір підкреслює риси вашого обличчя, освіжає і додає вам більш здоровий і життєрадісний вигляд.

Як знайти свої кольори?
Є багато способів, найпростіший з них – підносите до обличчя сорочки обраного відтінку або кольору, і дивитеся в дзеркало, результат ви зрозумієте відразу: ваш колір, чи ні.

Ось декілька прикладів:
Монотонність у випадку з контрастною зовнішністю не кращий вибір. Сіра сорочка в поєднанні з темно сірим костюмом робить зовнішність більш бляклою, варто тільки поміняти колір сорочки на білий або яскраво-небесний, як образ змінюється в кращу сторону. І завершальну крапку тут поставить краватка фіолетових відтінків.
У разі низькоконтрастної зовнішності акцент йде на підбір сорочки до кольору очей. А краватка при цьому може підкреслювати колір обличчя. Приміром, насичений блакитний або синій колір сорочки, при блакитному кольорі очей у поєднанні з золотистою краваткою.
Після білого, блакитний колір сорочки є найбільш популярним серед чоловіків. Незалежно від кольору вашої шкіри, блакитний колір йде скрізь. Діапазон відтінків синього кольору досить широкий, щоб урізноманітнити вашу колекцію сорочок, якщо ви не хочете використовувати інші кольори.
Також як і однотонні чоловічі сорочки, структурні чоловічі сорочки вибираються виходячи з кольору шкіри, очей і волосся. Правильний підбір структурних сорочок це верх майстерності в гардеробі чоловіка. На деяких сорочках, фон текстури практично зливається з основним тоном сорочки для того, щоб вона була більше схожа на однотонну сорочку (часті смужки, тон у тон дрібна клітка і т.д.). Ці сорочки дуже легко поєднувати з костюмами і краватками, так як вони слідують тим же правилам, що і однотонні чоловічі сорочки. Поєднання ж сорочок з великою структурою малюнка не завжди очевидно і вимагає довгого підбору з вашого боку. Але як тільки ви зрозумієте, які поєднання кольорів в структурі сорочки вам підходять, підбір сорочок ви зможете робити, не знімаючи їх з вішалки.
Структурна сорочка – це стильна альтернатива однотонної сорочки. Вона додає яскравість образу і дозволяє якісно виділити вас від класики.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно поєднувати кольори і відтінки при виборі сорочки?