Про що говорити з дівчиною при знайомстві? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Безперечно, ви настільки сексуальні, що всі дівчата повинні наввипередки бігти до вашого столика і оголювати свої груди, на яких написані номери їхніх телефонів. Але все ж іноді буває потрібно самому підійти до дівчини і поговорити з нею про щось. Як здійснити це на практиці – читайте нижче.

Читайте новини

Перед тим, як вийти з дому у пошуках жінки, перечитайте всю наявні в будинку газети і селебріті-журнали (бажано видані після 2001 року), запам’ятайте хоча б кілька імен і подій. Тепер вам є про що говорити з дівчиною. Наприклад, якщо поруч хтось влаштував п’яний дебош, можна сказати “Ну от – упився, як Періс Хілтон на” Міс Україна – 2011 “”. Дівчина засміється і продовжить розмову.

Будьте простіше

Іноді який-небудь банальний спосіб (наприклад, фраза “Здрастуйте, давайте знайомитися”) спрацьовує на диво добре. Врахуйте, що близько красивих дівчат постійно в’ються всякі пікапери, які пробують свої хитрі способи зав’язати знайомство з допомогою НЛП. На їх фоні ви будете виглядати оригінально.

Запитайте її думку

Не знаєте, про що говорити з дівчиною – запитайте її думку з якого-небудь питання (бажано, не пов’язаному з футболом, полюванням і риболовлею). Особливо добре це працює, якщо жінка не одна. Фраза “Ми з другом посперечалися на щигля, хто з дизайнерів крутіше – Ямамото або Ів Сен Лоран” завжди діє безвідмовно. Навіть якщо вона лесбіянка.

Випийте за її здоров’я

Просто підніміть келих і скажіть “Ваше здоров’я”. І ви випили, і їй приємно, і привід для того, щоб поговорити з дівчиною, ніби як з’явився. А ще це зближує людей. Випивка взагалі зближає.

Пограйте в гру

Якщо всі теми для розмови вичерпані, а ваші коктейлі досі не принесли, можна пограти в нескладні ігри. Начебто “хрестиків-нуликів” на серветці. Маленька підказка: якщо дівчина виграє, то її бажання розмовляти з вами далі зросте в рази.

Розкажіть історію

Згадайте (або придумайте) кілька забавних історій – таких, щоб вони підходили до будь нагоди і, по можливості, не починалися зі слів “А ось у нас на флоті випадок був …”. Також задійте фантазію і змініть фінал історії – вона повинна закінчуватися вигідно для вас (ви врятували жінку, виграли мільйон, врятували планету Пандору від землян).

Знайдіть спільного ворога

Якщо до вас хтось зробив спробу підійти до цієї дівчини, але зазнав невдачі, почекайте якийсь час, після чого скажіть їй що-небудь на зразок “Так, щось хлопцю сьогодні не пощастило”. Вона посміється, після чого ви з нею обговоріть, чому ваш конкурент ганебно провалився на цьому завданні.

Посперечайтеся

Хочете зірвати куш – поспорьте з нею про щось. Наприклад, про те, що ви не забудете, як її звати, до кінця вечора. Або що вам не слабо станцювати на барній стійці абсолютно голим. Переможець отримує нагороду, яка визначається виключно вашою мірою зіпсованості.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Про що говорити з дівчиною при знайомстві?