Як правильно цілуватися по французькому? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Хвилювання, радість, здивування, бажання, пристрасть – всі ці та багато інших емоції ви зможете отримати, цілуючись “по-французьки”. Адже французький поцілунок – це чари, які зближають душі закоханих. І їхні язики теж.

Є контакт

Сам термін “французький поцілунок” прийшов в українську мову як елемент французької культури, яка завжди асоціювалася у всіх з темою любові. У Франції цей поцілунок називається “поцілунком душ” – це контакт мов, акт не менш інтимний, ніж секс. Такий поцілунок збуджує, освіжає і тонізує, а ще впливає на ваші почуття, повідомляючи вам, що нервові закінчення працюють цілком справно.
Для початку підготуйтеся до французького поцілунку морально. Наприклад, уявіть, що рот вашої партнерки – це ваш рот, тому там можна робити все: водити язиком, вивчаючи територію, торкнутися зубів партнерки – коротше, відірватися на всю котушку.

Граючий язик

Французький поцілунок триває від 30 секунд до п’яти хвилин. Більшість людей укладаються в 60 секунд, при цьому дихають через ніс. Запам’ятайте одне правило: після справжнього французького поцілунку ви повинні трохи задихатися і бути збудженим. Ну або хоча б зробити вигляд. Ще кажуть, що від правильного поцілунку крутиться голова, б’ється серце, тремтять коліна і підскакує тиск – стан приблизно як під час автокатастрофи, тільки обходиться все без жертв. Щоб обійтися вже зовсім без постраждалих, ось пара цінних порад.

• Починати краще з поцілунків губами – після чого плавно прочиніть свій рот. Цілком можливо, що партнерка повторить вашу дію – якщо немає, спробуйте посмоктати її нижню губу. Це може допомогти їй розслабитися. Коли ж вона відкриє рот, починайте активно працювати язиком.

• Спробуйте легенько вкусити язик партнерки – тільки будьте гранично обережні. Їй, можливо, може знадобитися час, щоб звикнути до такої манери цілуватися, але рано чи пізно це станеться.

• Можете посмоктати язик партнерки, як соломинку, через яку п’єте коктейль. Можливо, вам доведеться посильніше обійняти свою обраницю і притягнути до себе, щоб вона не відскочила в здивуванні.

• Міняйте силу тиску. Примусьте вашу дівчину губитися у здогадах з приводу того, що ви будете робити через мить. Спробуйте цілуватися неначе під музику: то швидко, то повільно, то тихіше, то голосніше.

• Можете натиснути на язик партнерки – особливо приємно буває, коли вона зрозуміє, в чому тут фішка, і почне чинити опір своїм язиком.
Як варіант

Французький поцілунок можливий і коли ви не торкаєтеся один одного губами. Наприклад, якщо обидва партнери висунуть язики і підійдуть один до одного настільки близько, щоб кінчики їхніх язиків стикнулися.

Підсилити насолоду від французького поцілунку можна ароматом. Перед поцілунком випийте чай з льодом або інший напій із приємним смаком. Можете поекспериментувати з різними видами морозива, воно дасть приємне відчуття свіжості.

Щоб закінчити французький поцілунок, ніжно приберіть свій язик, відхиліть голову і закрийте рот. Якщо ви виконаєте все це одночасно, це буде досить різко. Якщо ви хочете проявити такт, то після поцілунку не відразу відстороняйтеся від партнерки. Краще закінчити весь процес “сухим” поцілунком в губи або в лоб.
Ні за яких обставин

• “Риб’ячий рот”. Ви працюєте ротом так, ніби ви риба, що заковтує здобич. Кожна людина на це здатна, це як-не вроджений інстинкт, але жінці це може бути неприємно. Єдиний виняток може становити випадок, коли вона сама почне це робити або коли ви, заради жарту, вирішите спробувати щось абсолютно нове, незвичайне. Але не переборщіть.

• Використання язика в якості затички. Ви занадто далеко витягаєте свій язик, ніби хочете заткнути ним греблю, що прорвалася. У цьому випадку краще на час взагалі відмовитися від висовування язика: він може бути занадто великий для її милого ротика. Замість цього іноді піддражнювати її кінчиком язика при поцілунку, намагаючись спокусити її язик побувати в гостях у вас в роті. Ось побачите, одного разу вона спокуситься сама.

• Слиновиділення. Від цього прекрасна стать страждає найбільше. Вам просто необхідно навчитися стримувати потік слини при поцілунку, щоб не дати вашій дівчині захлинутися. Найкраще ковтати власну слину приблизно раз на хвилину під час французького поцілунку.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно цілуватися по французькому?