Кухня в українському стилі PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Останнім часом стало популярним робити дизайн інтер’єру в різних стилях (сучасний, класичний, кантрі та інші), вибирати меблі провідних італійських, німецьких, французьких фабрик, а також їх копії від наших майстрів і меблевих підприємств. Але все частіше і частіше виникає питання, чи є кухні в українському стилі і що притаманне для інтер’єру такої кухні?
Детально вивчивши це питання – прийшли до висновку, що існує багато стереотипів, про глиняна підлога і обштукатурені “мазані” стіни, які часто і багато використовувалися при обробки будинків і відлякують потенційних любителів національного етно стилю. Але сучасні технології дозволяють використовувати більш практичні матеріали, які підійдуть і для будинку, і для сучасної квартири.

Для інтер’єру кухні в українському стилі, характерні яскраві, теплі тони з використанням виключно натуральних матеріалів.
Підлогу можна зробити з плитки теплого коричневого кольору (колір глини), або дерев’яна підлога аналогічної забарвлення.
Cтенам такої кухні підійде груба фактура, під старовину з використанням декоративної штукатурки білого кольору, або як виняток – світло бежевого кольору. Можна нанести розпис в українському стилі, орнаменти із зображеннями птахів, соняшників, маків, калини і т.д.

Стелю кухні в українському стилі може бути також білого кольору як стіни, що візуально збільшить їх висоту і простір самого приміщення. При достатніх розмірах стеля робиться з дерев’яних балок-перекриттів, або їх муляж а під колір дерева.
Належну увагу необхідно приділити вибору кухонних меблів, адже це один з головних атрибутів, який має особливе значення для інтер’єру. Кухню, як і інші меблі в українському стилі, відрізняє простота, тому її краще робити з масиву дерева з елементами різьблення, чи візерунків в національних мотивах.

В якості декору, або прикраси приміщення кухні можна брати глиняну розписний посуд, дерев’яні ополоники, розписні ложки з дерева і звичайно ж глиняні глечики, які символізують благополуччя в родині. В українській культурі багато атрибутів, які можна використовувати для оформлення інтер’єру: піч (символ надійності і домашнього вогнища); рушники (один з основних атрибутів, виконують роль оберегів); мішок достатку – з часнику, зерен різних злакових культур, гороху, горіха, сухих трав і квітів, дзвіночків, червоного перцю (символ жіночого начала і чоловічого здоров’я).
У висновку хотілося б нагадати, що при оформленні інтер’єру потрібно дотримуватися гармонію матеріалів і квітів.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Кухня в українському стилі