Які риси характеру скорочують наше життя? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Які фактори, крім їжі, екології та способу життя, є вирішальними і формуючими наше здоров’я? Важливу роль відіграє наш характер, темперамент і поведінка. Одні риси нашого характеру продовжують життя, а інші, навпаки, вкорочують. Нижче представлені п’ять рис характеру, які небезпечні для нашого здоров’я:

1. Цинізм. Люди-циніки, звичайно, недовірливі і підозрілі по відношенню до інших людей. Володарі цієї риси характеру більш схильні до серцево-судинних захворювань.

2. Відсутність мети у житті. Не маючи мети в житті, ми не маємо сенсу жити. Люди, які мають конкретні цілі в житті, живуть у середньому на п’ять років довше тих, хто не має ніяких цілей, говорять дослідники.

3. Схильність тривогам і депресіям. У тих, хто турбується з кожного  приводу, тривалість життя менша. Дуже часто ці люди посилюють свою звичку переживати, звичкою палити, в спробі заспокоїться, що теж не подовжує їхнє життя.

4. Відсутність самоконтролю і дисципліни. Дана риса характеру може спричинити за собою дуже негативні наслідки, які не продовжують життя.

5. Зневіра і печаль. Люди, які часто відчувають ці емоції, схильні до утворення тромбів в артеріях.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які риси характеру скорочують наше життя?