Що робити якщо дівчина образилась? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Образи у дівчат бувають різними. Але реальна причина у образи буває рідко. Якщо ти більш-менш вивчив характер своєї дівчини, ти повинен знати, на які речі вона може образитися, як часто вона ображається і як у неї виражається образа. Найнеприємніше, коли скривджені дівчата починають мстити. А ти ніби нічого поганого і не здійснював по відношенню до неї. Тому швидше виправляй ситуацію.

Так що робити, якщо дівчина образилася? Ось кілька порад.

Дізнайся причину образи

Вона надулася і замовкла? Прямо запитай: «У чому справа? Через що ти образилася? Поясни, будь ласка ». Вона напевно не відповість, це нормально. Буде мовчати і дутися, і думати, що ти сам повинен здогадатися. Питай ще раз, більш наполегливим тоном, але не грубо. А якщо вона знову не відповість, просто дай їй спокій. Якщо дівчина тобою дорожить, то обов’язково першою піде на контакт і все сама розкаже. Може, правду не скаже, а тільки виправдання. Але ти вже будеш знати, що робити далі.

Вибачся

Один раз. Твердо. Щиро. «Допустив промах, добре, вибачаюся». Але ти не повинен відчувати провину. Деякі дівчата намагаються маніпулювати хлопцями за допомогою почуття провини.

Загладити провину

Відмінно, ти зрозумів, що винен і повинен загладити свою провину. Як це зробити? Подаруй їй букет квітів, зроби якийсь приємний подарунок, приготуй романтичну вечерю … Одним словом, включи свою фантазію.

Пожартуй

Якщо нічого серйозного не відбулося, то ситуацію можна звести нанівець за допомогою жарту. Якщо у тебе гарне почуття гумору, і ти можеш розсмішити дівчину в будь-який час, образи будуть швидко проходити і забуватися. Головне щоб твоє іскрометне почуття гумору не переходило межі. А інакше ситуація може погіршитися.

Обійми і поцілунок

Може, вона просто втомилася? Або у неї поганий настрій. Дівчатам іноді потрібно поплакати і посумувати. Просто пригорни, поцілунок її і нагадай про те, як ти її любиш.

Час, який вона на тебе ображається, безпосередньо залежить від характеру дівчини і від того, що ти накоїв. У будь-якому випадку, якщо причина образи на така вже велика і серйозна, як наприклад зрада, то з часом дівчина тебе обов’язково простить. Ну а ти можеш своїми силами наблизити цей час. І знову все буде як в старій народній казці.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що робити якщо дівчина образилась?