Як зробити пропозицію коханій дівчині? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Настає такий день, коли раптом ви розумієте, що без неї не можете більше уявити своє життя, не можете ні працювати, ні навіть їсти й пити. З нею ви – сміливий герой, завжди розумний, сильний і щедрий. Вона – весь ваш світ, ваш всесвіт. Як же тепер її оповістити про ваше рішення?
Сама думка про майбутню розмову з метою зробити пропозицію викликає цілу бурю емоцій і переживань. Навіть якщо ви зустрічалися з дівчиною два роки, а потім ще два прожили під одним дахом, і вона завжди говорила і давала зрозуміти, що любить вас і життя своє готова пов’язати тільки з вами одна думка про визнання або самої лише можливості негативної відповіді викликають у вас тремтіння в колінах, зривається голос і поганий настрій. Ці емоції сильніше, ніж, якби вас попросили виступити зі сцени з великим і складним текстом або піти на співбесіду до великої компанії.
Дорогі чоловіки, пам’ятайте, що такий захід, як пропозицію руки і серця, потребує підвищеної і особливої ​​уваги і, звичайно ж, не терпить суїти.
Не вдавайтеся до традиційного вулично-під’їзного признання, в ньому немає навіть краплі романтики. Пам’ятайте, дівчина все життя мріяла про цей день і уявляла собі красивий вечір, хорошу музику, ніжний букетик квітів, витончене колечко, п’янке вино і пристрасні слова про вашу нескінченної любові. Вона буде ще довго згадувати цей день і розповідати про нього своїм дітям і онукам.
Є безвідмовний спосіб незабутнього проведення цього заходу – зробите щось непередбачуване, абсолютно не у вашому стилі.
Можливі варіанти – романтичну подорож на машині, автобусі чи поїзді, все залежить від ваших фінансових можливостей. Якщо не можете поїхати в якусь екзотичну країну – просто катайтеся по околицях міста. А потім раптом несподівано піднесіть їй колечко.
Особливих правил тут не існує. Не вдавайтеся до стереотипів, будьте пильні, дайте волю своїй фантазії. Подумайте, що зможе приємно здивувати вашу кохану і дійте.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зробити пропозицію коханій дівчині?