Що не варто робити в ліжку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Деякі вважають, що поганий секс – як піца: навіть якщо вона погана, вона все одно піца, а це добре. Насправді по-справжньому невдале заняття любов’ю більше схоже на перегляд занудного кінофільму, коли ви просто не знаєте, як втекти з кінозалу!

Щоб поліпшити якість сексу, обом партнерам потрібно позбутися кількох поганих звичок. На такі чоловічі промахи скаржаться жінки.

Відсутність прелюдії

Не потрібно робити дівчині тригодинний масаж під перегляд «Солодкого листопада», щоб створити настрій для сексу. Але коли від вас чекають ласки, не стійте боввана, побоюючись втратити свою показну мужність! Не соромтеся, легкий масаж плечей і інші здавна відомі прийоми зваблювання і раніше працюють! Блюдо потрібно розігріти перед тим, як подавати, чи не так?

Довгі «брудні» бесіди

Рольові ігри – це, звичайно, цікаво. Але іноді розмови затягуються. Всі ці сальні питання: «Ти погана дівчинка?», «І наскільки твої бажання брудні?», «Ти сильно цього хочеш?!» – Та інше перетворюються в якийсь нескінченний допит з пристрастю! Може, перейдеш до справи і покажеш, на що ти здатний, замість того щоб міркувати?

Невдячність

Мова не йде про меркантильності, але все ж задоволення бажано б повертати. Жінки не люблять чоловіків егоїстів. Тому, якщо ви готові лише приймати ласки, але не віддавати, не варто розраховувати на високу оцінку з боку дами.

Один сценарій для всіх

Кожна жінка унікальна, тому уважно аналізуйте мову її тіла, показуючи своє вміння! Якщо їй щось не подобається, не намагайся переконати, кажучи: «Дивно, а моя колишня від цього була в захваті!».

Занадто довго

Є суттєва різниця між парою пристрасних танців і виснажливим танцювальним марафоном. Повірте, мало з чим зрівнятися занадто затяжний секс. Більш того, це може повністю звести нанівець весь попередній позитив.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що не варто робити в ліжку?