Яе вибрати професію взалежності від свого темпераменту? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вам не подобається ваша робота? Може вся справа у вашому темпераменті? Адже не кожна робота вам підійде.

Вибір тієї чи іншої професії залежить від безлічі факторів: дитячі захоплення, перспектива, рівень освіти, заможність батьків та інших факторів. Проте вже давно помічено, що вибір професії також поєднується і з темпераментом людини.
Слово «темперамент» переводитися латинського, як «належне співвідношення частин». Тобто темперамент, це якась квінтесенція всіх індивідуальних особливостей людини. Всього виділяють чотири типи темпераменту: холеричний, флегматичний, сангвінічний і меланхолійний типи. Знайти людину тільки лише з конкретним типом темпераменту просто неможливо. Можна лише говорити про сполучуваність типів темпераменту і переважанні деяких видів.

Для холериків

Людина з холеричним темпераментом, це швидка і поривчаста людина, яка здатна пристрасно віддаватися роботі. Холерики здатні (і люблять) долати труднощі, проте характеризуються неврівноваженістю, емоційними «бурями» і дуже різкої зміни настрою. Часто холерики беруться за найважчу роботу і схильні переоцінювати свої можливості. Холерики – це люди, які ні в яку не погоджуються з начальством, дуже напористі у своєму прагненні, проте в той же час недостатньо наполегливі.
Найкраще холерикам вдається та робота, де потрібна підвищена концентрація, а також багато енергії. Холерики, це безперечні лідери, яким дуже незатишно «працювати на дядька» і підкорятися чужим ідеям і вимогам. Холерики не люблять рутинної роботи, їм щодня потрібно йти вперед, або робити щось інше. Вони можуть працювати цілодобово, і в той же час холерики швидко відновлюються після важкої роботи.

Холерикам можна порекомендувати такі професії: артист, товарознавець, льотчик, лікар-хірург, будівельник, менеджер, кухар, слідчий, підприємець, електрик, журналіст …

Для флегматиків

Флегматик – це повільна, незворушна особистість з постійним стійким настроєм. Рідко коли флегматик виражає емоції чи якісь душевні стани. Повільність флегматиків простежується скрізь: у роботі, вдома, на навчанні … Тому найкращий вид діяльності для флегматиків – це копітка спокійна робота, де потрібно проявити терпіння, завзятість і посидючість.

Як правило, флегматики не проявляють ініціативи, тому бути лідером – це не їх фішка. Також вони важко адаптуються до нових правил і новим місцем роботи.

Флегматикам можна порекомендувати такі професії: економіст, бухгалтер, терапевт, механік, науковий співробітник, працівник сільського господарства …

Для сангвініків

Сангвініки – це самі «живі» люди на світі. Вони легко переживають невдачі, а також володіють високою енергійністю і психічною активністю. Сангвініки дуже легко «спалахують» новою роботою, проте з такою ж легкістю втрачають інтерес. Таким людям дуже легко дається освоєння нових професій і навичок. Тому сангвініки можуть, крім основної освіти отримати ще пару-трійку нових спеціальностей, для них це не становить великої праці.

Монотонна і одноманітна робота для сангвініка, це найстрашніше, що може з ним статися в житті. Сангвініки – природжені керівники, причому це такий тип керівників, якими дуже задоволені підлеглі.

Сангвінікам можна порекомендувати такі професії: вчитель, вихователь, організатор, офіціант, інженер, психолог …

Для меланхоліків

Меланхоліки – це легкоранимі люди, які важко переживають навіть найлегші невдачі. Дуже погано йдуть на контакт з оточуючими людьми, їм набагато комфортніше на самоті. Меланхолік відрізняється великою пасивністю, так як не реагує на зовнішні стимули. Також меланхолік, це часто боязка і неспокійна особистість, схильна до смутку і частим тривогам. На роботі меланхолік має потребу в частому відпочинку, а також відрізняється великою спостережливістю.

У цьому зв’язку меланхолікам не варто вибирати роботу, яка пов’язана з постійним спілкуванням і контактами з людьми.
Меланхолікам можна порекомендувати такі професії: діяч мистецтв, композитор, маляр, художник, педагог, радіомеханік, токар, слюсар, письменник, ветеринар, геолог, бухгалтер …


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Яе вибрати професію взалежності від свого темпераменту?